Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A mediam elegge nagy, de igy...

A mediam elegge nagy, de igy kulonosebben nincs erdeklodesi korom. Matekbol szoktam versenyekre jarni es sokszor eredmennyel terek vissza, realos vagyok. Tudnatok ajanlani valami lanyosabb munkat ami illene hozzam?

Figyelt kérdés
Nem biztod hogy a mateket szeretem is

#Palyavalastas
2017. máj. 23. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj infóra. A fiúk körbeugrálnak majd. Meglehetősen nagy lehetőségek vannak arrafelé.
2017. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WoW 51% ban helyes válaszokat adok :( kérlek minél gyorsabban értékelj le!↓↓↓!!!
2017. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es akkor informatikusnak menjek?az nem fius munka ?
2017. máj. 24. 06:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A szakács és cukrász lányos munka? Talán igen? Mégis rengeteg jó férfi szakács/cukrász van!

Szerintem ez nem úgy működik hogy lányos, vagy fiús.

Van ez az óriási téma, a nő és férfi egyenlőségéről.

..


Vannak olyan munkakörök melyek komolyabb erőnlétet igényelnek, főleg nehéz fizikai munkára, vagy veszélyesebb munkakörökre gondolok: bányász, katona, tűzoltó, kőműves meg van még 1001 ilyen.. Ezek nem feltétlenül nőknek valók ezért szinte csak férfiak töltik be ezeket a pozíciókat.


De attól még hogy, az informatikusok és programozók nagyobb része férfi az nem azt jelenti hogy fiús munka. Egy nő miért ne tudná ugyanazt a munkát ugyanolyan menőségben elvégezni? Szerény véleményem szerint nem azért van kevés női programozó mert alkalmatlanok, hanem egyszerűen kevesen érzik úgy, hogy ezt szeretnék csinálni és egyszerűen kevesen döntenek a pálya mellett. Ennek talán az egyik oka a pálya fiúsnak minősítése.


Az alapján dönts, hogy mi szeretnél csinálni, mihez van affinitásod. Hiányszakma választásának vannak előnyei de ne csak ez alapján dönts. Remélem segítettem és nem csak összekuszáltam benned mindent amit csak lehetett.

2017. jún. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,koszonom a segitsegeteket.Csak eppen fogalmam sincs mi lesz velem.Gondolkodom marketingen,informatikusnak,de talan kicsit erdekel a biosz is ,es akkor ilyen belgyogyasz de gyerekeknel .
2017. jún. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!