Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek? -nem...

Mi a véleményetek? -nem akarok balhét, de azért álljon már meg a menet.

Figyelt kérdés

Körfolyosós társasházban lakunk (béreljük).

3 ablakunk a belsőfolyósra néz.

Baloldali szomszédunk a folyosó korlátjára a mi ablakunk elé virágtartóba virágokat pakolt ki,minket meg sem kérdezett,hogy zavar e vagy egyáltalán nincs e szándékunkban kirakni virágot.

3 nappal ezelőtt az utolsó ablakunk alá közvetlenül cserpes virágokat pakolt meg valami nagy szatyrot..,ez egy beugró rész,mi nem járunk arra csak ők a meg a többi szomszéd.

Párom szerint mit foglalkozom vele...,engem zavar mert az ő ablaka alatt nincs semmi mienk elé meg alá b@szta ki a virágokat meg a franc tudja mit a szatyorban...

Azt már hadd ne mondjam a muskátlik virágjainak a szirmait b@szik eltakarítani..,virágszönyegen kell járni..

Most ott vagyok,hogy odapaolok minent az ajtója elé....,qrva mérges vagyok...


Ti mit tennétek?


Köszönöm.


2010. jún. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj meg de felnőtt ember vagy!

Annyi idő alatt mig ide irsz egy kérdést és idegeskedsz, én a helyedben átcsöngettem volna, hogy vigye innen a virágokat mert nekünk nem kell! Ennyi! Ha nem viszi el onnan akkor arrébb rakom! Az én párom mondjuk eleve olyan idegbeteg hogy amint látta volna hogy az ajtünk elé pakolászik arrébb rugta volna! :)

2010. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezt abszolut a szomszeddal kellene megbeszelned, mert itt nem tud senki segiteni. Es en sem ertem, hogy miert nagy ugy, ha senki sem jar arra fele toletek, csak a szomszedok. Nem kell mindenen egybol beragni. Kerdezz ra normalis stilusban.
2010. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Tudom,hoghy nem itt kellett volna egyből írnopm,de akkor olyan pipa voltam,ha becsöngetek a szomszédhoz,beszól valamit tuti szájbaverem...

Lenyugodtam kimentem szépen elpakoltam a sz@rjait.

Éppen végeztem jön ki,hogy mit csinálok...

Mondtam neki,hogy a saját ablakja alá pakoljon,valamit agresszívan ugatott...

Mindent ami előttünk volt eltávolítottam (korlátról is)és az ajtajába raktam....majd mondtam neki,hogy ha vissza meri pakolni megetetem vele...

2010. jún. 26. 03:27
 4/5 anonim válasza:
ügyi vagy!
2010. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi...:)
2010. júl. 16. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!