Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mosolyogni szalagavató közben?

Mosolyogni szalagavató közben?

Figyelt kérdés
Azt mondjak latszik messzirol, de kicsit furan ereznem magam h vegig vigyorgok... osztalytancnal nem tudok merre nezni. Keringot meg nem tudnam ugy eltancolni, hogy nezek bele a parom szembe, mert elrohogjuk magunkat, vagy csak siman el***szuk a tancot :D de nem akarok lefele nezni fapofaval mert az gaz:D otletek, mikor merre nezzek?

2018. nov. 22. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy mit tervezel akkor úgy se úgy lesz majd, mert teljesen más lesz. Annyi a lényeg hogy ne feszengj mert az látszik.
2018. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szalagavatónak nem szabad örülni ne vigyorogj! Állj ki a sorból és sírva kuporodj össze a földön!


Komolyan hogy lehet ilyet kérdezni? 😂

2018. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a tánc alatt annyira koncentráltam, hogy ne rontsam el a lépést, hogy a videókon visszanézve full komoly arccal vagyok végig, kivéve az emeléses résznél, akkor valamennyire elröhögtem magam.

Egyébként mondhatunk bármit neked, úgy is azt fogod csinálni ami éppen jön, nem fogsz tudni odafigyelni, hogy most hova is kéne nézned :D.


( Mondjuk ha a szüleidet meglátod, akkor valószínűleg nekik fogsz vigyorogni :D)

2018. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tök mindegy.. Úgy is elfelejti az eseményt pár év múlva a résztvevők nagy százaléka. :D
2018. nov. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:
62%
Az ember - már a normálisabbja - élvezi a táncot. Mi lenne, ha a szalagavatódon te is így tennél.
2018. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
O nagyon egyszerű volt, teljesen magával ragadott az egész esemeny hangulata :)
2018. dec. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!