Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen céges karácsony az...

Milyen céges karácsony az ahova adoglozóknak kell vinni az ételt italt hogy egyáltalán legyen valami?

Figyelt kérdés

Ha a cég ennyire sóher, hogy még pár üveg kólát meg pár hidegtálat se képes venni, akkor mi a francnak várja el-szervezi meg az egészet? Semmit se vesz a cég de kiadja az ukázt hogy kaja pia legyen!!! Majd hoznak otthonról a minimálbéres emberek...

Akkor ne legyen céges karácsony és kész.

Kőbe van vésve hogy céges karácsonynak márpedig lennie kell?

Miközben mindneki a hátar közepére se kívánja és csak az órájt nézi és húz el minél előbb?


2018. dec. 21. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
:D
2018. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Molyember ***** válasza:
Nem kell elmenni. Tudom, tudom, kirúgnak, stb. De ha senki sem megy, akkor senkit sem rúgnak ki. Ja, hogy vannak olyanok, akik a főnök parancsára azonnal letérdelnek? Na, ők a válasz a kérdésedre: miattuk kell menned, és unatkoznod órákat.
2018. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"kik a főnök parancsára azonnal letérdelnek?"


Az emberek 90%-a ez a kategória. Annyira be vannak szarva anniyra féltik az állásuk hogy még egy ilyen semmi dologban se mernek szembeszállni a főnökkel.

A főnök kiadta az ukáázt jöttök és kaját piát hoztok és ők (a zömük) remegve ugrik.


És ugye ilyen közegben tényleg nem jó ha én (1-2 ember) szembemegy az árral.

2018. dec. 21. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy sima munkanapon nem unatkozol órákat?

Így legalább olyat veszel, viszel magaddal, amit szeretnél. Ha összeadnátok az árát, és valaki elmenne bevásárolni belőle, akkor lehet, hogy nem lenne olyan, amit te szeretnél. Veszel egy palack vizet és egy csomag szaloncukrot vagy 30 deka pogácsát, és kész.

2018. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor senki se lát kivetnivalót abban hogy saját pénzből vendégelem meg saját magamat "mert azt mondta a főnök" alapon? Önként... uyge? Önként-ha már szóltak (Hofi után szabadon)
2018. dec. 21. 15:17
 6/12 A kérdező kommentje:

"Egy sima munkanapon nem unatkozol órákat?"


???? Ez meg trollkodás. Nem. Van hogy hugyozni se tudok elmenni egész nap.

2018. dec. 21. 15:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Én olyanon is voltam ahol étterembe rendeltek mindenkit és a dolgozók saját pénzből ettek-ittak


A te verziódban legalább annyit költessz amennyit tudsz

2018. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

" ahol étterembe rendeltek mindenkit "


És a brikák mentek és fizettek?? Akkor ott nagyobb hüléyk vannak mint itt... itt legalább azt vezsek akit akarok kaptak 1 üveg ásványvizet (120 ft) meg ez zacskó ropit (70 ft)... ez mind az övék lehet fulladjnanak meg tőle, én hozzá nem nyúlok semmihez de még ahhoz se amit én vittem!!

2018. dec. 22. 09:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj, vegyél ki szabadságot vagy írasd ki magad, akkor nem kell menned.
2018. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

emiatt szabit? Na ne.


Már megvettem a kemény ételt italt össz nem került 200 ft-omba se, az az 1 zacsó ropi az mind az övék lehet!!

2018. dec. 22. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!