Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik késő este hivatalos...

Illik késő este hivatalos email-t küldeni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát :)


Tök mindegy, mikor küldesz emailt, nem zavar senkit. Telefonálni, na az illetlenség lenne.

2018. dec. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mikor küldöd, akkor nézi meg, amikor akarja.
2018. dec. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentősége. Hiszen, nem számít, hogy mikor küldöd. Akkor olvassák el, amikor akarják. Lehet, hogy valaki nem is nézi, este, hétvégén, ünnepnapokon a céges e-mailjét. Szóval nem zavarod.
2018. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Mitha azt kérdezted volna, hogy illik-e késő este a hangpostára beszélni.
2018. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kivétel nélkül az összes alkalmazottamat indoklás nélkül elbocsátom ezért, ha más nem azonnali hatállyal felmondásra kényszerítem (akkor is ha rokonról van szó). Volt akit karácsony előtti napon rúgtam ki, mert kellemes ünnepeket kívánt.

Jó, csak vicc volt az egész. (csak a vicc valahogy elszaladt).


Ne aggódj, e-mailt bármikor lehet küldeni:)

2018. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha hajnali kettő körül is szoktam, még senki sem reklamált. Viszont ismeretlen telefonszámot este nyolc után nem szoktam felvenni.
2019. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!