Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek attól, hogy rálépek...

Rettegek attól, hogy rálépek egy gilisztára, nem merek kimenni az utcára. Hogyan küzdjem le? Ma este bálba vagyok hivatalos.

Figyelt kérdés
Kimentem az előbb, hogy megnézzek valamit és mikor visszafele jöttem megvilágította a lámpa a földet és tele volt gilisztával, teljesen bepánikoltam, 15 perc alatt tudtam csak megtenni a 3 méter távot. Hogyan tudnék ennek gyorsan véget vetni?
2013. márc. 9. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítségével.
2013. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gilisztás szakaszt tisztítsd meg egy seprű segítségével! Így gyorsabban fog menni. A fóbiádat azonban saját magadnak kell majd legyűrnöd. Sok embert az zavar, hogy az iskolatáblát kaparják körömmel, engem is. Téged meg a giliszta. Van ilyen.
2013. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, ha meghalsz, a giliszta nem fog félni, hogy megegye a tested maradványát.

A gilisztát úgy tervezték, hogy elbírjon egy elefánt súlyával is.

2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek: a földigiliszta földet eszik, nem embereket vagy állatokat.

Kérdező: pszichológus segíthet. Remélem a bál viszont jól sikerült. :)

2013. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BringaManó ***** válasza:

OK, ő csak azt mondta, hogy gondoljon arra... :-)

(Lehet, hogy ő is pszichológus. :-) Kicsit mindenki az. Meg fociszakértő. :-)

2014. jan. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!