Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi irigy és rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Ennyi pesszimista, irigy, rosszindulatú embert mint Magyarországon én még nem láttam! Minden gazdag embert utálnak a magyarok, politikusokat,celebeket azt közbe az ország egyik fele vagy alacsony iskolázottságú buta, alpári par×szt vagy magas oktatásban részesült mégsem keres valami sokat!

2019. máj. 10. 03:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Olvastam egyszer egy mesét, elnézést ha nem szó szerint idézem:


Egy vándor betér egy kis városkába, és a város kapujában üldögélő férfit megkérdezi:

-Mondja uram, aztán milyen emberek élnek itt?

-Miért? Ahonnan jött ott milyenek voltak?

-Csupa kedves barátságos emberek.

-Hát látja, itt is olyanok vannak.


-Később megint megérkezik egy másik idegen a városba, aki szintén megkérdezi a kapuban ülő férfit:

-Mondja, milyen emberek élnek ebben a városban?

-Miért? Ahonnan jött ott milyenek élnek?

-Hát csupa gonosz, és rossz indulatú ember.

-Na látja, hát itt is csak olyanokkal fog találkozni.

2019. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés.
2019. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: a meséd jó LENNE, de mi van azokkal, akik MO-on csak negatív emberekkel találkoznak, ahol meg (más országban) élnek, ott pozitívakkal? Ugyanis rengeteg ilyet tapasztalok.
2019. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek valóban túl negatívak. Viszont a celebek tényleg kártékonyak, a politikusok pedig szintúgy:D
2019. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!