Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi lehet az oka, hogy egy...

Mi lehet az oka, hogy egy fiatal házaspár ajtajára (meg a névjegyzékben és a levélládán is) csak a nő neve van kiírva?

Figyelt kérdés
Így: Kovácsné Nagy Szilvia
2019. júl. 9. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nő a tulajdonos.
2019. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Meglepő lehet, de a feleségé a lakás:O
2019. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahova a közös képviselő írja ki (nálunk a kaputelefon ilyen főleg, ahol ráadásul elég kevés a hely), oda az egyszerűség kedvéért a hivatalos tulajdonosi listából írja ki (nem kérdezi végig mind a száz lakót, hogy ki hogyan szeretné), és akkor csak a tulajdonos neve fog ott szerepelni (főleg, ha még egy név ki se fér) - az ő esetükben pedig lehet, hogy a tulajdoni lap szerint a nő a tulaj 100%-ban. Ahova meg ők maguk írják ki (pl. az ajtóra), oda meg ők tudják, hogy miért. Lehet, hogy

- a nő egy hárpia, és nem engedi, hogy a féri is kiírhassa a nevét

- titkolni akarják, hogy a férfi is ott lakik, mert a maffia tagja

- nem is lakik ott a férfi, csak te hiszed azt

- a férfi analfabéta, ezért sose kap levelet

- akkora környezetvédő a férfi, hogy mindent elektronikusan intéz, nincs szüksége levélládára

- stb.

Használd a fantáziádat.

2019. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már két éve itt laknak alattam, és eddig én is azt hittem, hogy a nő a tulaj, de valamelyik nap hallottam, hogy a hapsi azt ordította, hogy "ha nem tetszik, menj vissza anyádhoz", ami elég fura, ha a nő a tulaj.
2019. júl. 13. 01:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a múlt héten a nő eladta a lakást a pasinak - csak neked elfelejtettek szólni.
2019. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!