Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egy fiatal házaspárról van szó. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, kb fél éve költöztek ide közvetlen mellénk (családiház). Tök jófejek, nem sokkal idősebbek nálam. Pontosabban a lány, Ő asszem 23 éves a férje meg kb 10 évvel több. Én meg a szüleimmel és tesóimmal lakok itt.


Na a lényeg az, hogy az ő udvarukra nem lehet belátni, max a teraszunkról az udvar végébe. Viszont van egy ablakunk, ahonnan pont rá lehet látni a teraszukra. Ez egy olyan kis méretű ablak, a fürdőszobáé. (mint egy wc ablak)

Na és most jött ez a meleg idő, én meg gondoltam átlesek kicsit a szomszédba. Ez olyan este felé volt már.. És full meglepődtem, mert ők meg ott kint a teraszon szexeltek egy székben.


Igazából, azóta láttam őket mégegyszer. Bevallom, hogy elég gáz, mert tulajdonképpen én lesem meg őket,( mert az ablakon álló helyzetben sem lehet kilátni, és hallani őket szinte nem is lehet)és egy kicsit ég is az arcom.


Tényleg rendesek nagyon, a lány nagyon szép és kedves, a hétvégén sütögetés volt a kertjükben és áthívott engem is. A férje is nagyon jófej, segítőkész, át akar hívni magukhoz sörözni, meg ilyenek.


Tegyek úgy, mintha nem láttam volna őket soha? Vagy mi legyen? Kicsit nehéz megállni, hogy ne lessek ki néha néha, hátha megint.. Értitek.


Bocsi, hogy nem a szex témakörbe írtam, de ott normális válasz nem érkezne..másrészt meg ez nem is teljesen szexuális jellegű kérdés.


Mit tennétek a helyemben? ( 19/f)



2012. jún. 19. 15:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyeneket úgy hívják, hogy vöjoristák /biztosan nem jól írtam le, de így ejtik/ akik akkor tudnak kielégülni, ha másokat látnak szexelni. Pszichiátriai eset vagy!
2012. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Egy beteg kukkoló vagy.
2012. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én nem attól tudok kielégülni, ha látok másokat :D csak egyszerűen megláttam őket, ennyi.
2012. jún. 19. 15:56
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Persze, persze. Azért nyújtozkodsz fel a wc ablakig és nézed őket.
2012. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
"én meg gondoltam átlesek kicsit a szomszédba" ez beteges
2012. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ez a fürdő ablaka, de mindegy is, tényleg átlestem, de fene se gondolta, hogy ott fognak szexelni..
2012. jún. 19. 15:59
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Most ezen nem kell fennakadni! Véletlenül megláttad őket szex közben! 19 éves fiú létedre teljesen normális, ha izgatja a fantáziádat!! De többet nem kellene kinézned azon az ablakon! Csak gondolj bele a helyzetükbe! Neked se esne jól ha egy tini fiú kukkolna, miközben a barátnőddel vagy!
2012. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha megláttad, megláttad... ne pörögj rajta. Ha zavar, akkor ne nézegesd őket, ha meg jól esett... hááááát... lehet hogy ők is pont azt élvezik, hogy esetleg megláthatja őket valaki. :)

Beszélni ne beszélj róla, mert minek? Hagyd, had élvezzék a klassz teraszukat a jó időbsn.. én is szívesen élvezném, ha lenne egy szép, elzárt teraszom, de hát sajnos nincs.

2012. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De egyébként a kérdésemre is válaszol valaki? Azért lekiismeretfurdalásom van, h meglestem őket, mert tök rendesek, meg minden.
2012. jún. 19. 16:01
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Tudod ez olyan, mint a viccben. Az öregasszony kihívja a rendőrt, hogy a szomszédban a kertben szexelnek. Kijön a rendőr, és nem éri fel az ablakot. Mondja: innen nem látni semmit! Mire az öregasszony: Így persze, hogy nem lát semmit! Az ablak alá kell tolni a hokedlit, és fel kell állni rá!

No, te pont ilyen vagy. Hagy csináljanak a szomszédaid a saját kertjükben azt, amit akarnak, főleg, ha nincsenek szemmagasságban!

2012. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!