Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találom azt a honlapot,...

Hol találom azt a honlapot, amelyen fel van tüntetve, kik az egyes katolikus egyházmegyékben a melegügyi referensek?

Figyelt kérdés
A katolikus egyházban kik foglalkoznak a meleg egyháztagokkal?

2019. júl. 24. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam ilyenről. Mit kell foglalkozni velük?
2019. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Jó kis troll kérdés, én adok neked 10-ből 9-et. Nem tudom a többi zsűritagom hogy dönt, de hajrá ;)
2019. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A te egyházmegyédben gondolom te vagy és most keresed a többi társadat. Egyébként milyen találó, hogy téged, mint meleget, melegügyi referensként alkalmaznak.
2019. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak az egyházmegyék: [link]

Meg innen lehet az egyházmegyék honlapjaira is rámenni, ahol lehet további információkat találni az személyi ügyekkel kapcsolatban is (ilyen referensek egyébként nincsenek).

2019. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,

3-as, 67%-os válaszoló az állítja a kérdésed nyomán, hogy meleg vagy!

Szerintem pereld be a bíróságon, hadd tudja meg, hogyan szabad viselkedni, és hogyan nem!

2019. júl. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha érdekel, privátban tudok ajánlani egy jó ügyvédet, biztos lehetsz abban, hogy megnyered a pert, és fizetni fog a 67%-os a rágalmaiért. :)
2019. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hadd fizesse a nyaralásod költségeit a rágalmazó, és ne ilyen horvátországi hétvégében gondolkodjál, hanem Kanári-szigetek vagy Bahamák egy hétre a családdal. Ezért csak párszor kell bemenni a bíróságra, a költségeket az alperes fizeti.
2019. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Már van a szektádnak erre szakosodott ügyvédje? Vele pereltétek Bartust is a leírt igazságok miatt?
2019. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 24%-os!

Pereld őt nyugodtan, vállalom a védelmét, már felvettem vele a kapcsolatot. A #7-es hozzászólásod miatt úgy bukod majd a pereket, hogy öröm lesz nézni, ahogy fizeted a költségeket. Tapasztalataim alapján a magyar bíróságok nem szeretik a rosszhiszemű nyerészkedés céljából indított pereket. Még nem találkoztam praktizálásom során egyetlen ilyen megnyert perrel sem.

De sok sikert neked hozzá!

2019. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem nyerészkedés, ugyanis a kérdező kíváncsiságból tette fel a kérdést a Katolikus Egyházról, erre válaszul 67%-os fórumozó lemelegezte. Én nem ismerem a kerdezőt, csak a 67%-os fórumozó sokadszori rágalmazásának hatására ajánlottam fel a kérdezőnek a jogi rendezés lehetőségét, és az ügy várható kimenetelét.
2019. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!