Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt egy Dante felhasználó 3...

Volt egy Dante felhasználó 3 ève írta, hogy a kv. Roma prelátusa volt Jèzus földönlètekor. Valaki írjon ha emlèkszik, hol irta a bejegyzèst?

Figyelt kérdés

#roma #Dante #bejegyzès #prelátus.
2019. aug. 8. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Edgár te azokat a szavakat sem érted, amit leírsz.
2019. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A kv részt nem értem. Valaki ért Edgárul?
2019. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Zseni vagyok. Edgár már akkor is egy dante nevű felhasználóra gondolt, amikor ezt a kérdést írta ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Dante, Dante jelentkezz.

2019. aug. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az előző kérdésében valszeg azért futott zátonyra, mert fogalma sincs arról, hogy ki a valódi Dante és milyen műveket köszönhet nekünk világ.
2019. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, mert ugye minden épeszű embernek Dante Alighieri jut eszébe a Dante névről, de ismerjük már Edgárt, szóval nála nem feltétlen.
2019. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy, Dante hol vagy? - gyere-gyere gyorsan, gyere-gyere!!!!

kv = katolikus vallás

Jézus földönlétekor még kereszténységről beszélünk. A kereszténység azonban nem egyenlő a katolikus vallással, mivel a kereszténység több vallás együttes jelentése, ide tartozik minden olyan vallás, amely az "egyisten hiten" alapul. Ilyen például még az Iszlám is, pedig ők aztán nagyon messze járnak a katolikus vallástól.

2019. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Jaaj Edgár,már úgy hiányoztál nekünk...
2019. aug. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Dante válaszait nyugodtan figyelmen kívül hagyhatjátok :)
2019. aug. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Miért? Az ősegyházról, ókereszténységről írt hozzászólásai mindig nagyon megalapozottak, s alátámasztottak voltak. Persze ilyen hülyeséget nyilván nem írt, amit Edgárunk feltételez, nincs is értelme a mondatának.

2019. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

7.Kedves Rachel,örülök,hogy ismèt találkoztunk,annak ellenère,hogy nem vagyok Edgár,de jókat vitatkoztunk.

Te erősítettek a családod vallása melletti kitartást,èn meg a bibliábol idèztem dolgokat,ahol cinikusan "nagyokosnak"neveztèl.

De utánna bèkèsen elváltunk,mar mint a kièleződött leveleződèsben,mert megèrtettelek,hogy a csládod bèkèjèèrt teszed.Ez dicsèretes mert a család az első,a mikrogyülekezetben.

Továbbá èn máskèppen gondolkozik ahogy az apostol mondta.

Cselekedetek.5:29.Pèter ès a többi apostol így válaszolt:Mint uralkodónak,Istennek kell inkább engedelmeskednünk,sem mint embereknek"


Te látod,te tudod:nekem nincs beleszolásom.

De minden vita ellenère örülök,hogy találkoztunk,mert azt jelenti èlünk.

2019. aug. 9. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!