Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallás kategóriában miért van...

Vallás kategóriában miért van mindenki lepontozva?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Amikor az érvek elfogynak akkor jöhet a lepontozás.
2019. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mert szubjektív és elméleti dolgokról vitatkozunk vagy olyan emberek okoskodnak, akik nincsenek benne az adott témában. Egyébként meg nem mindegy? Ne befolyásoljon a pontozás.
2019. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
17%

Egyrészt ez egy olyan terület, amelyiken tényleg nehéz látni vagy bebizonyítani a valódi igazságot.


Másrészt a létszámban legerősebb táborok képviselői, pl. az ateisták és a katolikusok úgy is "küzdenek" a vitában, hogy a velük szemben álló véleményeket keményen lepontozzák, hogy ezzel ilyen módon is egyfajta nagyobb érvényre jutassák a saját álláspontjukat - még akkor is, ha a vitában velük szemben álló embernek is igaza lehet. Ha megnézed, pl. a katolikus mag képviselői és az ateista hozzászólók nincsenek lepontozva, hanem a hasznosságban 60-70% körül vagy még magasabban állnak. A kisegyházasok többnyire 20-50% körüliek, legalul pedig Jehova tanúi vannak 10-20%-on. így ebben a szekcióban a pontszámok sokszor leginkább a vallási hovatartozást mutatják.

2019. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

#3

Péter köztudottan adventista, ami eléggé kisegyház kategória (ráadásul fundamentalista felekezet), mégis magas pontszámon áll. Volt egy hitgyülis, aki időközben levette nevét (vagy csak eltűnt), hasonlóan 60% körül állt. Persze mondhatod, hogy a kivételek erősítik a szabályt, de szerintem sokkal inkább tükrözik a valódi hasznosságot a százalékok. Ez például Kzitus és Ornela (vagy mikor milyen néven van) közti százalékos eltérésben is látható. De katolikusból is láttam már 20% körülit.


Szóval:

"Vallás kategóriában miért van mindenki lepontozva?"

Nincs mindenki lepontozva, de többnyire a nagyon alacsony pontszámú válaszolók nem véletlenül vannak azon a szinten. Persze biztos van kivétel.

2019. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Van amikor ha felpontozható lenne valaki, akkor is nulla pontot adnak, hogy csússzon lejjebb.

Illetve, hogy nem is pontozzák a jó választ, nehogy emelkedjen a százaléka. Hozzáállás kérdése.

2019. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én az olyan típusú válaszokat, mint például az ötös, ami full rosszindulatú, azokat le szoktam pontozni, felekezettől függetlenül, ahogy most is tettem. Plusz még azokat, amik a Biblia fényében nem adnak valós választ, ezért állnak például a jehovisták annyira alacsony százalékon. Egy hazugságot miért fogadjak el?
2019. júl. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Vajon az nem rosszindulat, mikor valaki jehovista kifejezést használ Jehova Tanúi helyett?

"Biblia fényében nem adnak valós választ,"

Jehova Tanúi a Biblia fényében adnak választ, az már másodrendű dolog, hogy nem fogadják el mert másként értelmezi valaki.

2019. júl. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mindenki. Ha valakinek nagyon alacsony a százaléka, annak már oka van. Teszem azt, itt van Ornela Mutti, aki sokszor nem is a kérdèsre válaszol hanem csak bemásol valami random Őrtornyos írást ami lényegében meg sem válaszolta a kérdést, legfeljebb annak egy kontextusból kiragadott szavával vagy mondatával lehetne kapcsolatba hozni. Vagy ha tényleges választ ír, azt sem a Biblia tükrében teszi hanem csak ismétli amit az Őrtorony magyaráz a Bibliába. A válaszai így természetesen elég haszontalanok.

Ezzel szemben például Zitus - aki szintén Tanú - válaszait sokszor ítéltem már hasznosnak, mert értelmes és releváns választ adott,akkor is ha nem is értettem egyet vele.

2019. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés már eleve látlelete az értelemes vallási kérdéseknek, ugyanis mindenki le van pontozva.
2019. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenkinek különböző agyi berendezkedése van és nem találja el senki a másik gondolatát és mindenki máshogy értelmezi a Bibliát és hab a tortán, hogy tele van ateistával, akik hereverés helyett ezt élvezik, hogy itt mindenkinek fordított kezet nyomhatnak ;)
2019. júl. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!