Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény szülőknek, hogy...

Keresztény szülőknek, hogy lesz homoszexuális gyereke?

Figyelt kérdés
Ha egy gyerek keresztény neveltetésben részesül akkor, hogy lesz homoszexuális? Mit rontottak el neveltetés kapcsán a szülők? Ilyen esetben miért a gyereket kell átnevelőtáborba küldeni, miért nem a szülőt küldik munkatáborba ahol megtanulhatják a keresztény gyermeknevelés módját?

2019. aug. 15. 07:59
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
De teljesen irreleváns a kérdéssel kapcsolatban, mert itt tényként van kezelve, hogy nem genetikai hajlam. Értve? Pont a szülői felelősségről van szó, hogy egy keresztény szülő miért nem vállalja a felelősséget homoszexuális gyerekéért, miért nem önmagát hibáztatja a gyereke helyett.
2019. aug. 15. 10:43
 22/40 anonim ***** válasza:
31%

"De teljesen irreleváns a kérdéssel kapcsolatban, mert itt tényként van kezelve, hogy nem genetikai hajlam. Értve?" Értve, persze, értve.


De el nem fogadva.


Jogod van a véleményedhez, kedves Kérdező, bármilyen ostoba is az. Ha neked megfelel, ne hagyd magad a valóságtól felülbírálni!


Szép napot!

2019. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
A cikkben foglaltak nem bizonyítékok a hajlamosításra, hiszen már eleve homoszexuális felnőttek idegsejtjeit vizsgálták. Akkor lenne bizonyítékot szerezni, ha már 1-2 éves korban meg tudnák állapítani kinek van hajlama a homoszexualitásra és kinek nincsen és ha később csak ezek közül lesz meleg valaki, míg mások nem.
2019. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Én felvázoltam egy valós problémát és egy hatalmas ellentmondást. Több ezer történetet olvashatsz ami arról szól, hogy a keresztény szülők hogy próbálták kinevelni a gyereküket a homoszexualitásból és, ha ez nem ment miként közösítették ki őt a családból, gyülekezetből.


Viszont azzal a logika bukfenccel elfelejtettek elszámolni, hogyha a homoszexualitás kinevelhető akkor bizony azt valaki bele is nevelte az adott személybe, na már most egy ember a közvetlen környezetéből hozza a tanult magatartásformák, hiedelmek, szokások szinte egészét.

2019. aug. 15. 11:14
 25/40 anonim ***** válasza:

"Pont a szülői felelősségről van szó, hogy egy keresztény szülő miért nem vállalja a felelősséget homoszexuális gyerekéért, miért nem önmagát hibáztatja a gyereke helyett."

Miből gondolod, hogy nem vállalja?

Ez amit felvázolsz egyébként a Helvetius-féle pedagógiai optimizmus: a "tabula rasa" elmélet. Tehát minden gyerek születésekor egy tiszta lap. És csak a nevelés teszi azzá, ami. Ez egy tipikus 18. századi, felvilágosodás korabeli gondolat. Ami nem rossza, de a keresztény pedagógia régebbi, mint ez, és kicsit másképp látja.

2019. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
Különben teljesen ki lehetne írtani a homoszexualitást a világból. Pl. ki kellene kötni, hogy a szőrös hátűú Mészáros Lőrincnek kefélési joga lenne a vékonyka fiatal homival együtt. Na egy ilyen ember végigmenne rajtatok, akkor egy életre megutálnátok a seggbekukit.
2019. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

"Ez amit felvázolsz egyébként a Helvetius-féle pedagógiai optimizmus: a "tabula rasa" elmélet. Tehát minden gyerek születésekor egy tiszta lap. És csak a nevelés teszi azzá, ami. Ez egy tipikus 18. századi, felvilágosodás korabeli gondolat. Ami nem rossza, de a keresztény pedagógia régebbi, mint ez, és kicsit másképp látja."



Amit felvázolok az az amit láttam és tapasztaltam éveken keresztül, és amit megismertem mások történetének olvasása és hallgatása által. Több ezer gyülekezet és több tízezer család van akik így viszonyultak vagy viszonyulnak a mai napig, a homoszexuális gyerekükhöz. A mai napig vannak átnevelőtáborok vagy átnevelő "foglalkozások" a világ számos pontján amik mindegyike arra épül, hogy a homoszexualitás nem genetikai eredetű. Viszont nem látok bocsánat kérő tömegeket amiket a homoszexuális gyerekek szülei alkotnak, csak olyan tömegeket látok amiket tönkrement, gyerekkoruktól megfosztott emberek alkotnak, Illetve fiatalokból álló hullahegyet.

2019. aug. 15. 11:38
 28/40 Molyember ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy a fél világ fordítva ül a lovon, és nem a homoszexualitás mibenléte a kérdés, hanem a homoszexualitáshoz való viszony. Melegek minden kultúrában és korban voltak és vannak, vagyis még egyszer sem sikerült olyan társadalmat létrehozni, ahol ez ne fordult volna elő. Lehet, hogy a homoszexualitás nem erkölcsi kérdés, hanem egyszerűen csak van és kész. A genetikám határozza meg, hogy szeretem-e a pacalt, Mozartot, a francia autókat, vagy a dadaista alkotásokat? Nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy ha valaki erkölcsi kérdést csinálna valamelyikből, azt fokozottan hülyének nézném.
2019. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%
A homoszexuálisokat soha sehol nem fogadták el ugyanúgy a történelem során, mint a heterókat. Ezért legjobb, ha betegségként fogjuk fel, amely szaporodásképtelenné teszi a betegséggel érintetteket!
2019. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

A homoszexualitás olyan értelemben "öröklött", hogy azzal a lelki terheltséggel születik valaki, amit saját maga vállalt mint olyan sorsfeladatot (karmát), amelyből ki szeretne gyógyulni az illető. Ezt már a születése előtt választotta önmagának ezt a sorsvonalat.

Igen, mivel az Isten senkit sem teremt homoszexuálisnak,ez az előző életeiben elkövetett terheltségeknek a következménye.


Ezért lehet az, hogy a homoszexuális hajlamú keresztény szülőket választ szüleinek, mert ezzel szerette volna könnyebé tenni, egy segítőkész környezet által a gyógyulását!



"Én Jézus, minden aberrációnak, minden ”eltorzulásnak” megjavítója vagyok! Ne hamarkodd el az elválást! Sokkal jobban szeretlek Én téged, semmit magadra hagynálak! Én, Jézus, minden „eltorzulást” képes vagyok helyreállítani! Lehet hát barátod a téged szerető feleséged, hogy ismét feleségeddé váljék.


Én, Jézus, soha nem fogom áldásomat adni semmiféle torzulásra! Tudnod kell, hogy te is azért születtél a földre, hogy adóságot törlessz! Adóságod éppen az, hogy olyasmit vállalj, amihez nagyon nincs kedved! Értem ez alatt a másneműekkel való kapcsolatot is! Ne menekülj, hanem szembesülj! Vállald a jót, hogy a nem jó helyreálljon benned! Tehát vállald a természeteset, hogy az, ami nem természetes, meggyógyuljon benned! Erre az okos, tapintatos feleség, nagyon alkalmas segítő társ tud lenni!


Nagyon szeretlek és megáldalak a BÁTORSÁG LELKÉVEL!"

Jézus; A HANG - könyv 3066

2019. aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!