Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mormonoknál milyen etikettek...

A mormonoknál milyen etikettek vannak az udvarlásra?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem nagyon egy lány aki mormon vallású és én is a felé haladok mivel eljárok vasárnapi istentiszteletre.

#mormon #utolsónapokszenjeinekjézuskrisztusegyháza
2019. aug. 25. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Vallásos vagy?Ha nem,akkor tegyél le róla!Ne,azért,járj istentiszteletre,hogy szerezz egy csajt,hanem,azért,hogy imádd Istent.Hagyd békén!Ha,viszont az vagy,akkor nyugodtan teheted.Mivel emberek vagyunk,ezért sokféle módon lehet udvarolni valakinek,ez eltérő az embereknél.
2019. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Mármint,nem az ilyen indokból való istentiszteletre járást,hanem az udvarlást.Csak Istent imádni járj a templomba!
2019. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

A kérdező nem azt irta,hogy csajt szerezni jár istentiszteletre,hanem,hogy tetszik neki egy lány abból a közösségből.

Azt hiszem az udvarlás és randevúzás ott is elfogadott,ugyanúgy megy mint máshol,nincs erre külön etikett.Viszont a házasság előtti szex tilos ott is.

2019. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs!
2019. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon nincs nagy mormon közösség nagy hagyományokkal, úgyhogy nem hiszem, hogy kialakult volna bármi különleges etikett.
2019. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Állítólag két kecskét kell vinni az apának ajándékba.
2019. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat , NEM A CSAJ MIATT JÁROK. még új vagyok ismerkedem az egyházzal még nem keresztelkedtem meg nekem a tanításuk és a kedvességük nagyon jó pont.

és sokat olvasom a bibliát és a mormonok könyvét csak erre még nem találtam meg a választ de szerintem is ugy van ahogy irta eggyikőtök.

2019. aug. 25. 12:19
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

#7

Azért a mormonok könyve mellett olvass rendes töri könyvet is, mert elég abszurd dolgok vannak benne. Például levita zsidók sosem mentek Amerikába az ókorban.

Szóval azért majd tudd külön választani a kitalált mesét és a valós történelmet.

2019. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!