Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Vallás

A kérdés

Azok akik a hétköznapi életben Jézussal találkoznak, min mennek keresztül, miért jelenik meg nekik Jézus?

Olyanokat hallani hogy tárgyakon is megjelenik Jézus vagy látják valahol például az utcán

okt. 9. 23:38  Privát üzenet  

A válaszok
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Nekem is megjelent a billentyűzeten, mert őt kerestem.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 9. 23:39 Privát üzenet

Erre a Biblia válaszol:

Máté 24

Akkor, ha valaki azt mondja nektek: ‘Íme, itt a Krisztus’, vagy ‘ott’, ne higgyétek. 24Mert hamis krisztusok és hamis próféták támadnak, nagy jeleket és csodákat művelnek, hogy ha lehet, még a választottakat is tévedésbe ejtsék. 25Íme, előre megmondtam nektek. 26Ha tehát azt mondják nektek: ‘Íme, a pusztában van’, ne menjetek ki; ‘íme, a belső szobákban’, ne higgyétek. 27Mert amint a villám napkeleten támad és napnyugatig látszik, olyan lesz az Emberfiának eljövetele is

A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 10. 09:43 Privát üzenet
Nem jelenik meg az senkinek,legfeljebb álmában.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 10. 12:28 Privát üzenet
RachelWarner nevű felhasználó válasza:

Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy aki elhiszi,hogy Jézussal találkozott,az mivel magyarázza,hogy csak ő,meg néhányan? Mitől különbek ők,hogy másnak nem jelenik így meg,másnak marad a sötét homály,rájuk van hagyva,hogy higgyetek és ennyi. Valakinek meg egy csettintéssel meg van oldva,hogy tessék,itt van Jézus vagy Isten,hinni benne onnantól bakfitty, más meg alapozzon csak a semmire. Nem tartanám igazságosnak,ha ez így lenne.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 13:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jézus eltörölte az emberek bűneit, amikor bevégeztetett. Aki gyorsan meghalt aznap, az mind a menyországba jutott?
Milyen volt az éjszaka, amin Jézus született? Más embereknek (pl. korabeli rómaiaknak, galloknak, germánoknak) is különleges volt? Kaptak valami égi vagy földi jelet?
A Biblia Istenének mi a neve? És a Megváltónak?
A lélek ugyanazzal a tudattal rendelkezik, mint az ember akiben volt, vagy lesz még plusz ismerete, amit az ítélet előtt szerez?
Mi az oka annak, hogy a nyugati országokban (pl. Amerika, Anglia) már inkább a Karácsony az év fő keresztény ünnepe, de a keleti országokban (pl. Lengyelország, Magyarország)...
Nem tudom a film címét de ez van benne: egy utszéli kajáldában játszodik a story, néhány ember ottragad egy vihar miatt és találkoznak egy emberrel aki azt mondja magáról hogy ő...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Vallás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!