Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azok akik a hétköznapi életben...

Azok akik a hétköznapi életben Jézussal találkoznak, min mennek keresztül, miért jelenik meg nekik Jézus?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallani hogy tárgyakon is megjelenik Jézus vagy látják valahol például az utcán
2019. okt. 9. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is megjelent a billentyűzeten, mert őt kerestem.
2019. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a Biblia válaszol:


Máté 24


Akkor, ha valaki azt mondja nektek: ‘Íme, itt a Krisztus’, vagy ‘ott’, ne higgyétek. 24Mert hamis krisztusok és hamis próféták támadnak, nagy jeleket és csodákat művelnek, hogy ha lehet, még a választottakat is tévedésbe ejtsék. 25Íme, előre megmondtam nektek. 26Ha tehát azt mondják nektek: ‘Íme, a pusztában van’, ne menjetek ki; ‘íme, a belső szobákban’, ne higgyétek. 27Mert amint a villám napkeleten támad és napnyugatig látszik, olyan lesz az Emberfiának eljövetele is

2019. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jelenik meg az senkinek,legfeljebb álmában.
2019. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi,hogy aki elhiszi,hogy Jézussal találkozott,az mivel magyarázza,hogy csak ő,meg néhányan? Mitől különbek ők,hogy másnak nem jelenik így meg,másnak marad a sötét homály,rájuk van hagyva,hogy higgyetek és ennyi. Valakinek meg egy csettintéssel meg van oldva,hogy tessék,itt van Jézus vagy Isten,hinni benne onnantól bakfitty, más meg alapozzon csak a semmire. Nem tartanám igazságosnak,ha ez így lenne.
2019. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!