Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németh Sándor a HIT gyülekezet...

Németh Sándor a HIT gyülekezetétől is megáldotta az új Puskás Stadiont. Más kormányokkal miért nem jött ilyen jól ki a HIT gyülekezete, miért csak a FIDESZ-KDNP volt képes nyitni és történelmi egyháznak elismerni?

Figyelt kérdés
Korábban az SZDSZ-el jó volt a gyülekezet kapcsolata, de az igazi áttörést a FIDESZ-KDNP kormány hozta. Végre történelmi egyház lehet. Jelzés értékű, hogy a katolikus és reformátusok mellett Németh Sándor ist meghívták áldja meg az új foci stadiont, negyedikként pedig Köves Slomót az izraelita hitközségtől. Miért kellett ennyit várni, rá hogy elismerjék egyházunkat?

2019. nov. 10. 18:11
1 2
 11/19 anonim válasza:
38%
Elnézést,az előbbit a tegnapi 15ó28p-es hozzászólónak irtam.
2019. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen, elírtam. Örülök, hogy ez minden amibe sikerült belekötni...
2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
30%

A beírásban nem csak a KDMP volt hibás...

Az inkább csak egy lakmuszpapír, ami jelez az írásról és az íróról...

2019. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Valóban. Azt jelzi, hogy diszlexiás vagyok és nem minden esetben veszem észre, hogy elgépeltem valamit. Hiába olvasom vissza.

Ettől függetlenül tényeket írtam le amiket cáfolni valahogy nem sikerült. Az állítások mindegyike visszakereshető és a logikai összefüggést sem olyan nehéz látni. Kivéve ha az ember nem akarja látni. Mert bizony ez is egy jó indikátor az illető személyére vonatkozóan...

2019. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Amit írtál, az egy igénytelen, előítéletes sztereotípia. A diszlexia még erre jön rá.

Kb. olyan színvonal, mint a "gazdagok mind lopnak". A hajléktalanok "filozófálásának" színvonala.

2019. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Még egyszer. Tényeket írtam le. Ha az igazság szerinted igénytelen és sztereotip akkor a gond veled van nem velem. Ha nem így gondolod akkor jöhet a helyreigazítás és a források. Ennyi. Ezen nincs mit variálni. Ahelyett, hogy személyeskedsz inkább viselkedj felnőttként és írd le miben nincs igazam...
2019. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
Előző, állítasz valamit, hogy szerinted a Hit Gyüli tagjai kopogtatócédulákat gyűjtöttek a Fidesz számára. Miért gondolod, hogy ennek a cáfolata forrásokkal, bizonyítással a hites keresztényeket terheli? Miért nem TE bizonyítod feltevésedet hiteles forrásokkal, bizonyítással?
2020. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

"FIDESZ-KDMP nyíltan szélsőjobboldali politikát folytatnak"


Ez vicc? :D


Olvass utána a 'szélsőjobb' kifejezés politikai jelentésének, és te magad is rá fogsz jönni, hogy ez az állítás mennyire tényszerű.

2020. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 HaEv ***** válasza:
72%

Kedves Névtelen Kérdező!

A Gyülekezeted abban az értelemben nem történelmi egyház, ahogy a sajtó használja a "jelentős" egyházakat.

Abban az értelemben sem történelmi, hogy "régi" lenne, hiszen azért még évszázados múltja nincs.

A FIDESZ-KDNP sem történelmi egyházként ismeri el, hanem a nagylétszámú, nagy szavazóbázisú egyházak közé sorolta be. Ami csak azt jelenti, hogy amikor a politikai stratégiájukat alkotják, figyelembe veszik azt, hogy a Hit Gyülekezete nagylétszámú, ezért nem bántják, de néha kiemelik, hogy a tagok "jólérezzék" magukat. Ez csak manipuláció.

A korábbi kormányok még inkább az igazi történelmi egyházakkal akartak "jóban lenni", így a HGy-t inkább tiltani akarták, de legalábbis nem támogatták hivatalosan. Azért kellett ennyit várni, hogy titeket is képviselhessenek állami rendezvényeken, mert a politikának fel kellett ismerni a szavazataitok számának súlyát - a hátáron túl is. Hát nem tudomm...

Ha jobban belegondolsz, ez nem biztos, hogy olyan jó. Nézd meg, hogyan reagálnak az emberek a Közösségetekre emiatt (is).

2020. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!