Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimokkal lehet szelfizni?

A muszlimokkal lehet szelfizni?

Figyelt kérdés

Jó tudom hülye kérdés de fogadásból egy muszlim egyetemistával kell szelfiznem.

Neki már van párja is.



2019. nov. 20. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Miért ne lehetne?
2019. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
a korán tiltja, már mohamedeet is felb-@szták a szelfibotos koreai turisták
2019. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nem elsősorban vallási, hanem személyes kérdés. még akkor is, ha van vallási gyökere, mert a vallási előírásokat sem mind tartják be az emberek - szemléy függő, hogy mit mennyire tart belőlük be.


ilyen hülye indokból, mint egy fogadás velem se lehet szelfizni. meg egyébként se könnyű, mert nem szeretek szelfizni. de aki normális és értelmes indokot talál, azzal hajlandó vagyok rá.


érdemesebb lenne az embert megismerned, akivel szelfizni akarsz és nem idegenektől választ várnod, akik se őt, se téged nem ismernek, így a véleményük is csak vélemény bármilyen konkrét infó nélkül...

2019. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szelfiztem nem is egyszer, szóval igen :)
2019. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha valaki szelfizni akarna velem ismeretlenül,elküldeném megnézni van e még homok a sivatagba.

És még ehhez muszlimnak se kell lennem :D

2019. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előttem válaszolókkal, személyiség függő és nem kell ahhoz muszlimnak lenni, hogy valaki rossznéven vegye, hogy ismeretlenül szelfizni szeretnél vele.


Annyival tudom kiegészíteni az eddigi kommenteket, hogy burkát viselő muszlim nőt lefotózni a férje engedélye nélkül nagyon sértő dolognak számít.

2019. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azóta már elkészült a szelfi, simán engedte.

Köszi a válaszokat.

2020. febr. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!