Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok miért veszélyesek?...

A muszlimok miért veszélyesek? Sokan irták már nekem hogy ne menj abba meg ebbe az országba mert az tele van muszlimokkal.

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem veszélyesek, csak a nagyon szélsőséges muszlimok egyes Észak-Afrikai és Fekete-Afrikai országokban. Sok helyen neki is estek egymásnak a keresztényekkel és polgárháború van.

A muszlimok között rengeteg az elvakultan vallásos. Magánvéleményem szerint az ennyire vakon vallásos ember egyszerűen buta-ilyen vonatkozásban a buta ember veszélyes a nyugati társadalmakra.

2014. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatatlanok számunkra, mert nem ismerjük a kultúrájukat, nem tudjuk, hogyan illik/kell ott viselkedni, mit szabad és mit nem.

Sok országba pedig a háborúk, harcok miatt nem tanácsos utazni.

2014. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"A muszlimok miért veszélyesek?"

Menj végig bármelyik szaudi ország fővárosában az egyik mellékutcán nőként, csador nélkül. Élve nem jössz elő. Pedig csak sétáltál egyet.


Ilyen szintű kulturális űr tátong a nyugati világ, és az arab világ között.

2014. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nő vagyok , de mi az a csador? És miért bántják őket ha nincs rajtuk az a csador?
2014. febr. 14. 16:26
 5/11 A kérdező kommentje:
A férfiakkal hogy vannak? Nekik is kell valamit viselniük az iszlám törvény szerint?
2014. febr. 14. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


És a csoportkép értelmét veszti... :D

2014. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 16:26

Egy ruhadarab, liturgiai/vallásgyakorlati szerepe van az iszlámban. Kérlek, google-t használd.

2014. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most már tudom :D
2014. febr. 14. 16:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is muszlim vagyok, és képzeld nem vagyok sem veszélyes, sem terrorista. Na most meglepődtetek mi?

Az a társadalom, ahol a nőknek kendőbe kell járni még mindig jobb, mint ez, ahol a nőkön alig van ruha.

2014. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, azért azt vedd figyelembe, nem mindenki olyan primitív, mint te.
2014. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!