Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az apostolok misèztek-e...

Az apostolok misèztek-e miközben füstölőt használtak?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 21:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%

#29

De ezek szerint mégis van, mert te ezt a tanítást vallod, hogy Jeromos forog a sírjában, írtad is.

Amúgy mit tettek Jeromos akarata ellenére halála után? Ez még mindig nem derült ki. Jó lenne, ha ezt magától Jeromostól idéznéd. Vagy ez is valami új hitgyülis tévtan?

2021. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%
Jeromos ellenezte az apokrif iratok becsatolását a Biblia Ószövetségi részébe. Nézz utána.
2021. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
94%
Idézd nekem Jeromost ezzel kapcsolatban. Mert nekem eléggé úgy tűnik, hogy hazudsz.
2021. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
18%
Nekem pedig úgy tűnsz, hogy te hazudsz! Olvass utána magad!
2021. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
82%

Hazudok? Miben? Te állítottál valamit, kértem, hogy idézd Jeromostól. Vagy a hitgyüliben már az is hazugságnak számít, ha valaki kérdez és nem nyal be mindent? :D

Miért esik annyira nehezedre idézni Szent Jeromost, ha ennyire kardoskodsz nézeted mellett?

2021. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!