Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a különbség egy katolikus...

Mi a különbség egy katolikus és egy hitgyülis között?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 08:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A két felekezet között teológiai értelemben, vagy a hívek között, mint emberek?
2019. nov. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mindkettő a maga vallása szerint él.
2019. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint bármely más két tetszőlegesen kiválasztott ember között.
2019. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindenkinek kiszúrja a szemét messziről, hogy a két egyház/felekezet miben különbözhetnek egymástól...
2019. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
A két felekezet között teológiai értelemben.
2019. nov. 25. 08:47
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van barátom, aki áttért, nem változott semmiben emberileg.

Igaz, hogy mivel engem nem érdekel, hogy kinek milyen a vallása, nem elemezgetjük a témát. Viszont fura elvek vannak, pld. nem mennek be a templomba, ezen dobtam egy hátast, főleg, hogy közeli családban keresztelőről volt szó.

2019. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Gondolom nehogy "visszatérjen"
2019. nov. 25. 09:03
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel ezt a kérdést mert kíváncsi vagyok, hogy milyen egy hitgyülekezetére járó ember. Mostanában néztem meg a prédikátoruknak a jógás megszólalását és hát úgy gondolom hogy aki ezt komolyan veszi vagy elhiszi azzal az emberrel baj van.
2019. nov. 25. 09:34
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

Megnyugtatlak kérdező, az átlag keresztények is úgy hiszik, hogy a jógázás nincs Istentől. A Bibliában imádkozás van. Az imádkozást részletezi, nem pedig egyéb meditációs tevékenységeket. A jógázásnak és egyéb meditációs eszközöknek pedig pogány múltja/kultúrája, egyes esetekben pogány istensége is van:

[link]


Ártalmatlan dolognak tűnik, de ártalmatlan dolog az is, ha elmegyek paráználkodni, vagy megtömök egy kecskét vagy a szomszéd pistabácsi malacát. Gumival védve vagyok bármi ellen.


Csak hát ügye mégse mindegy, mik azok az "ártatlan" (vagy ártalmat nem okozó) dolgok, amiket az ember megengedhet magának...

2019. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%
A kereszténység démonizáltabb mint a jóga, ez () szentlélek hogy így van.
2019. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!