Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a különbség egy katolikus...

Mi a különbség egy katolikus és egy hitgyülis között?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 08:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy legközelebb valami durvábbat mond a közönségének amiből majd az következik, hogy árthatnak egymásnak az emberek.
2019. nov. 25. 11:24
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

✍ Jézus monda: Sőt ennek felette amaz én ellenségeimet is, kik nem akarták, hogy én ő rajtok uralkodjam, hozzátok ide, és öljétek meg előttem! Lukács 19:27


Meglesztek ölve szeretett felebarátaim🗡, viszont addigis míg Ő vissza nem tér, addig peace ✌❤

2019. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%

"Azért tettem fel ezt a kérdést mert kíváncsi vagyok, hogy milyen egy hitgyülekezetére járó ember."


Javaslom nézd meg a következő kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Nekem naiv katolikusként az "együtt jár" alatt semmi egetrengető dolog nem jutott eszembe, nem is gondoltam rá, hogy paráználkodik a kérdező. A 29%-os hitgyülis pedig egyből paráznaságot, szexuális kapcsolatot feltételez. Pedig nem is írt ilyesmiről a kérdező.


Itt jól látható, hogy milyen egy hitgyülis gondolkodása és milyen egy katolikus ember, esetemben most pont enyém, de bármelyik másik hozzászólót megnézed, egyik se feltételezett rosszat.

2019. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát kérdező...teológia ide vagy oda,amilyen videót láttam a hitgyülis szentlélek áramlásról,én inkább töltöm az egész napomat templomban,mint ott egy percet is.
2019. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%
Rachel, mindkettő elég nagy kanyar lenne a részedről: írtad, hogy Jehova Tanúja voltál, most pedig ex-tanúként az ezotéria vonz.
2019. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
15%
12 az a jézus lesz megölve.
2019. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
15-ös,te most tulajdonképpen miről hadoválsz össze? Sose írtam,hogy bármi közöm lenne a tanúkhoz,az ezotéria kategóriában pedig egy árva kommentet se tudsz felmutatni tőlem,szóval komolyan nem értem,mire jó ez neked.
2019. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 imakommandós ***** válasza:
32%

"Mostanában néztem meg a prédikátoruknak a jógás megszólalását és hát úgy gondolom hogy aki ezt komolyan veszi vagy elhiszi azzal az emberrel baj van."


Ezzel eléggé mellélőttél mert pl ebben a kérdésben nem sokban különbözik a Hitgyüli a Katolikusoktól:


[link]

2019. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%

#18

Jah, helytelen, de közel sem azért, amit Sanyibá mondott. Ha pedig ebben a kérdésben bárkinek is a szavára lehet adni, az nem Sanyibá, akinek valószínűleg fogalma sincs az egészről és lehet még a tükörben is démonokat lát, hanem az indiai szír-malabár katolikusok.

2019. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Alex Fly ***** válasza:
0%
Mindkettő ugyanannak az Egyháznak a része, a lényeges tanításaikban megegyeznek. Az eltérések inkább a részletekben és a konkrét felekezeti dolgokkal kapcsolatban vannak...
2019. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!