Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Most ezt tényleg egy Jehova...

Most ezt tényleg egy Jehova tanúja csinálta?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti linken egy videó található, ahol egy tanú asszony betelefonál Anettka egykori éjjeli műsorába térítési szándékkal.


Amennyire én tudom, az egy erotikus műsor volt - de javítsatok ki, ha tévedek!


A kérdés tehát: valódi tanú telefonált be, vagy valaki csak eljátszotta, mert meg akarta viccelni Anettkát?


2019. dec. 5. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem nézem meg, de amit az a nő csinált, az gusztustalan volt és ha bárkinek volt kedve tudatni ezt vele, az csak jó. Bár nem hiszem, hogy hatott volna.
2019. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj nem volt, és nincs is azzal a nővel, ellenben az olyan embereket mint amilyen te vagy, nem tűröm meg a környezetemben, akkor sem ha te erkölcsileg magasabb rendűnek hiszed magad.
2019. dec. 5. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Az nem volt erotikus műsor, az egy betelefonálós műsor volt, mindenki mondhatta, amit akart.

Volt ilyen tv-torna-szerű műsora is, abban tornázott bőr forrónadrágban, meg úgy általában sem nagyon hordott melltartót meg még több műsora is volt - ha mindenképpen az erotikát keressük a műsoraiban.

2019. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SZerintem tényleg Jehova Tanúja volt a nő, de sajnos nem tűnt túl okosnak.

Gondolom emiatt is fikázzák annyian a Jehova Tanúit.

Persze bármilyen felekezetből lehetett volna a nő.


Kicsit ez olyan volt nekem mintha Jóska bácsi a tanyáról bemenne a parlamentbe, hogy na most akkor tippet adok és kioktatom a több diplomával rendelkező és több 100 millió forintot kezelő politikusokat.

2019. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"Semmi baj nem volt, és nincs is azzal a nővel"


Közönséges. De ha neked ez tetszik, akkor valószínűleg hasonló az erkölcsi szintetek.


"ellenben az olyan embereket mint amilyen te vagy, nem tűröm meg a környezetemben, akkor sem ha te erkölcsileg magasabb rendűnek hiszed magad."


Nem hiszem, hanem tudom, hogy erkölcsileg magasabban állok. Ez egy tény. De ne aggódj, én sem tűrök meg magam körül ilyen embert, mint te, vagy Anettka.

2019. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wesler ***** válasza:
68%
Megint egy Jehova tanúi által feltett kérdés, ami arról szól, hogy ők mindenütt ott vannak és ellenszegést nem tűrnek meg? :D
2019. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kèrdező:Ez egy hamis link.

A kamu linkeden azt köszöni a betelefonàló"kezeit csokolom Anetka",ettől a köszönèsi formàtol a tanuk ovakodnak:az anyànak esetleg amikor az ètelt megköszöni vagy bàrmelyik legközelebbi idősebb rokonnak,tanitonőnek de màr itt a jonopot veszi àt a köszönèst,idegen nőnek egy Tanu nő semmi kèppen.

A hivatalokban hirdetès cèlbol nem telefonàlgatnak mert munkahelyen embereket nem foglalnak le ez alap,sem irodàkba,sem rendőrsègre,polgàrmesteri hivatal stb.Betelefonàlnak,ha a hivatalhoz kötödö hivatali dolguk van.

Rengeteg terület van ahol az emberek szabadok ès van idő szoba àllni ès igy a munka sincs zavarva.


Azt mondja a betelefonàló "nemzetközi Jehova Tanui tàrsasàgàbol vagyok"ez màr egy màsik kamu mert igy jelenkeznek be ha munkaidőn kivül valakit fel hivnak"Jehova tanui vallàsos szervezetèből vagyok" de ezt azèrt nem hasznàljàk mert csak önmagukat kèpviselik ès igy jelenkeznek be"Jehova tanuja vagyok ès ez a nevem......./.

Mèg egy kèt èszrevètelem van.

Semmi gyakorlati forma nèlkül van ami a Tanuk àltal való hirdetèst illeti.

Ha màr àrtani akart ahoz jobban kell valaki ismerje a Tanuk modszerèt ès,hogy ès mit kell vagy,hogy etikus is legyen egy Tanu megjelenèsère.

Szègyen,hogy ilyen körmön font modszerekkel jönnek egyesek,akàr mint Sàtàn amikor igy kezte"valoban azt mondta Isten,hogy a kert egy fàjàrol se egyetek",pedig csak egyet tiltott meg Isten.

Külömben nem èrdekel mert Jèzus azt mondta"gyülöletesek lesztek minden nèp előtt az èn nevemèrt"Matè.24:9.

Akkor mit vàrhatnak?mint ezt a fenti ràgalmat.

2020. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!