Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz a kereszténységgel ha...

Mi lesz a kereszténységgel ha kiderül, hogy léteznek földönkívüliek? (Ami nemsokára meg is fog történni)

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 07:50
1 2 3
 11/26 szp72 ***** válasza:

Szerintem megrengetné a keresztény vallást, mondjuk az is számítana, hogy miként vélekednek ezek a bizonyos idegenek.


Az ufo históriák mindenesetre akkora nagy hülyeségek, hogy nem érdemes elhinni őket még akkor se, ha igazak. Én abban hiszek, hogy az ufo hit csak egy modern vallás, méghozzá egy idióta vallás. Az emberek sok mindent képesek látni, észleni, hallani, a legképtelenebb történeteket is képesek igaznak tartani. Az ufo hit és az összes ufo látomás szerény véleményem szerint ugyanakkora baromság, mint mondjuk mormon vallás.

2020. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Wesler ***** válasza:
Kérdező, erre is kaptál választ. xD Én is Gondolkodom és papíron én is katolikus vagyok és úgy gondolom, ha van is ez minket annyira nem fog megfogni, akkor most ilyenkor mi van? :D
2020. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
És Isten lètezik? Biztos ez?
2020. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Semmi sem biztos csak a halál (kivéve Jézust ha igaz volt)
2020. jan. 2. 15:14
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha Isten igaz, és nem hazudik, akkor a felvetésed, ellent mond ezeknek.

(Zsoltárok 115:16) 16 Az egek Jehova egei, De a földet az emberek fiainak adta.

Sajnos a Földön jelen pillanatban, nincs semmisem úgy, ahogy Isten tervezte, először itt kivánkozik rendet teremteni. Hogy a későbbiekben létre hoz-e egy másik ehhez hasonló bolygot, nem tudjuk, de jelen pillanatban nincs ilyen szándéka. Ellenben nem "bajlódna" itt ilyesmivel, és áldozatot sem hozott volna ezért.

2020. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb néhány kisebb egyház lesz gondban. A történelmi egyházak simán megmaradnak.
2020. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

"A történelmi egyházak simán megmaradnak."


Milyen sajnálatos, olyan ismeretet hiresztelni, ami ellenkezik Isten szavával, és a messiási királyság jó hirével.

2020. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Te 21%, miért nem használod a te istened nevét? Csak nem meg akarsz téveszteni valakit? Így nem lesz feltámadás!
2020. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellenkezik Living, maga Krisztus ígérte meg, hogy Egyháza a világ végéig fennmarad és még a pokol kapui sem vehetnek erőt rajta. Szóval néhány UFO nem nagyon fog megkottyanni.
2020. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

" Milyen sajnálatos, olyan ismeretet hiresztelni, ami ellenkezik Isten szavával, és a messiási királyság jó hirével. "


Tehát ha egy történelmi egyház tagja kijelenti,hogy őket nem rengetnék meg a földönkívüliek létezése és ettől nem omlanának össze,az ellentétes a Bibliával és a királyság jó hírével? Öhm,..mert?

2020. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!