Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudok kérdést feltenni...

Hogyan tudok kérdést feltenni a jehova tanúi oldalon, ahol válaszol olyan, aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Csak olyat találtam, ahol lehet kérni házi látogatást, de nem tudok levelet írni.
2020. jan. 24. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5,6,7.Te egy roszindulatu vallàs hàborut szitó,hamis vàdakkal tàmadó egyèn vagy.

Amièrt a Tanuk az elkölcstelen viselkedèsedèrt kiközösitettek nem tudod türköztetni magad.

A linked irojàt megkerestem az interneten ès erkölcstelensègèrt kiközösitettèk ès màr akkor azt mondta bosszut àll,mert egy szexèrt el veszitette a csalàdjàt.Mert a tanuk nem viselik a bün elkövetőit.

Pàl apostol azt irja tàvolitsàtok el közületek az ilyeneket.

A linked iroja Lloyd Evans 6 honapot volt egy amerikai gyülekezetben.

Igy te is ahol egy Tanu valahol be ir màr nyomozod ès kamu bizonyitèkokkal boszuskodsz,holott te csinàltad magadnak.

Mègis,hogy kapjàtok meg egymàst a dèmonok segitsègèvel(ami ördögi dolog)?

Az ilyenre màr pofa kell.


Ez màr messze àll a keresztèny èlettől amit csinàlsz.A bibliàt sehol nem hasznàlod csak aki az oldalt keresztèny iràsokra hasznàlja,azt kezeled le hamisan hamis anyagokkal.

Az ilyen nem zèron van a keresztènyisèggel hanem minuszban.

Isten ès ember radikàlis ellensège.

2020. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 george1113 ***** válasza:
Most minek álljak veled megint vitába? Veszítenél megint, de te még ahhoz is gyenge vagy! Nem tudsz érvelni csak fujod a szekta bebalolását. Nem akarok tőled megint agyzavarodást kapni. Kímélj meg a hülyeségeddel. Amugy meg már lezártam veled úgy hogy lehet menni tovább, a szektáddal együtt
2020. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

37℅.Itt valahol olvastam mi a szekta neked leirom.

Isten amit kèr ès nem adunk ès amit nem kèr ès adunk.

Pld.Isten nem kèri a bibliàn kivüli szenthàromsàgot,de adod.

Jèzus a Màtè 6:Atyàm szenteltessèk meg a te neved.Te meg szenteled?

Nem.Tehàt kèri ès nem teszed.


Azt jelenti szektàs vagy,mert leszakadtàl Istentől.


Többet ne irj csak ha keresztèny tèmàkkal teletüzdeled.

2020. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 george1113 ***** válasza:
Fineszes egy dörsölt embert vagy te, ismerem a fajtád-bárány-bőrbe bújt farkas! Én legalább egyenes vagyok! Kopj le!
2020. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

37℅.A sok hamis tàmadàsra,mèg a vizet is felkaptad?

Örülök,hogy beismerted azt,hogy nem keresztèny vagy,mert aki keresztèny az alàzatos ès nem kapja fel a vizet a büszkesègtől.

Tudod mi a problèmàd?Az,hogy a hamis vàdaskodàs nem jött be,mivel nem voltàl őszinte ès ilyenkor a benned lèvő szègyen ès büszkesèg nem fèr össze.

De a keresztènynèl ez nem igy van.

2020. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 george1113 ***** válasza:
A különbség kettönk között! hogy én a szemedbe megmondom hogy tehetséged nincs, a másik meg nincs benned kihívás,meg állszent vagy. Te ezt nem mutatod hogy le lepleződj. mer ott van benned a szekta jellem. és felfogásod sincs, csak a te nézetedre. Én már bizonyítottam. Nincs már dolgom veled. Hiába provokálsz levegő vagy!
2020. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16.Azt tudjad,hogy a komolytalansàg ellen mèg gyogyszert nemtalàltak fel.

Valaki 22 èvig Tanu ès azutàn felèbred?

Ez nem ugy megy.

22 èvig aludtàl?

Ez se jó.

Anyiidejig komàba ember nem lehet.


Mièrt nem mondod,hogy ugy viselkedtem mint itt az oldalon,ès a Tanuknàl ez szèlhàmossàg.

2020. febr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!