Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova tanui miért kerülnek...

Effre kérdése:

A Jehova tanui miért kerülnek állandóan idegileg kikészült állapotba?

Figyelt kérdés
Elképesztő, akárhánnyal szóbaáll az ember- bármilyen témában,magukból kikelve vehemensen mindenre bibliai idézetekkel válaszolnak , bizonygatják igazukat , veszekszenek , közben pedig a mosolygós paradicsomi képeket mutogatják ,nézegetik, meg a szeretetről beszélnek ...

2020. jan. 26. 12:10
 421/472 anonim ***** válasza:
73%

Vidiripi


Az tény és való hogy szólás és vallás szabadság van! De az is igaz hogy az oldal szabályzat kimondja hogy "A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár..."


De attól hogy töröltetsz pár választ vagy kérdést attól még nagyon sok megmarad! Majd írnak ki új kérdéseket és lesznek új válaszok is alattuk!

Egyetértek veled abban hogy ne sértegessék egymást a kommentelők és ne is trágárkodjanak.

De ne akard úgy beállítani a dolgok mintha neked az egészhez semmi közöd nem lenne. Mert igen is van. Te is írsz ám barátom! Ha visszakeressük az írásaidat akkor azokban mit is lehet majd meglátni? Milyen is a stílusod? Vajon emlékszel még arra hogy miket irkáltál pl. történetesen nekem?

2020. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 422/472 anonim ***** válasza:
10%

420.Nemtudom mit írsz mert a tegnaptól nem olvasom a tièdet.

Külöben is magadnak írtad a 418-nak.

2020. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 423/472 anonim ***** válasza:
10%

422 Èn neked megírtam,hogy akkor irok ha ki kell javitsalak,amit most is megteszek.

Èn ha olyat írok ami neked nem tetszene vele küldöm a bizonyitèkot,ès ha szemtelenkednèl ugyanúgy töröltetlek mint másokat,ès ezt te is megteheted velemszembe.

Külömben ismerlek,nem kell bemutatkozz.

Ha van igazam ha nincs a másik oldalra álsz.

2020. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 424/472 anonim ***** válasza:
80%

Vidiripi


"Ha van igazam ha nincs a másik oldalra álsz."


Hát nagyon figyelsz! Emlékszel még arra hogy a vérátömlesztés is szóba került? És arra emlékszel hogy én mit írtam ezzel kapcsolatban?

Nem dehogy emlékszel.

Azt írtam hogy támogatom a vér nélküli orvosi eljárásokat! Sőt ha rajtam múlna az iskolában tanítanának erről a lehetőségről.


"Èn ha olyat írok ami neked nem tetszene vele küldöm a bizonyitèkot,ès ha szemtelenkednèl ugyanúgy töröltetlek mint másokat,ès ezt te is megteheted velemszembe."


Pontosan erről beszélek barátom. Ez oda-vissza működik ám!


"Sajnálom,hogy a vallás törvèny neked nem jó..."


Galata 3:13

A galáciai gyülekezetben voltak olyanok akik úgy gondolták nem elég Krisztus kegyelme! Ki kell valamivel pótolni mert csak akkor lesz teljes a váltság. Pál kész volt arra hogy leleplezze ezeket a tévedéseket! Hogy kijavítsa a hibákat!

- A törvény cselekedeteiből akarsz megigazulni de az lehetetlen. És aki így akar megigazulni azon rajta marad az átok mert csak a kegyelem által lehetséges. Krisztus megváltott minket a törvény átkától mert az nem képes megigazítani minket csak és kizárólag Jézus Krisztus! Ő az aki megtart az örök életre. Mert az igaz ember hitből él!

2020. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 425/472 Kornikus00 ***** válasza:
25%

12%

Igaza van vidiripinek, azon vagyunk kiakadva hogy azt hiszitek törvény által üdvözültök. Ezt akarjuk neknek elárulni, ami ti nem fogtok fel, mert tévesen tanítatak.


A személyes sértegetésről meg annyit hogy te keztélel a nevemmel személyeskedni, gúnyolódni. De a helyett spicliségből töröltettelek volta oda álltam eléd.

2020. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 426/472 Kornikus00 ***** válasza:
25%

'420.Nemtudom mit írsz mert a tegnaptól nem olvasom a tièdet.


Külöben is magadnak írtad a 418-nak.'


Pedig nem mrtana.

2020. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 427/472 anonim ***** válasza:
10%

424. Javitlak.

"Sajnálom,hogy a vallás törvèny neked nem jó"

Ezt írtam 419 bejegyzèsemben.


Te nem tudsz külömbsèget tenni a vallás(vallások)törvènye közőtt ès a Mózesi törvèny között?

Ez mar a tanuknál 6 èvesek is tudjak.


Mièrt pártolod hamisan ès dörzsölten a barátodat,elhitetve vele,hogy a vallások droktrinája helyett,beadod a szájába Mózesi törvènyt,hogy a malmára nem vizet mèrget hajtasz,fèlrevezetve őt.

Az ilyen,milyen barát,kèrdezhetnè tőled a "kornikus00".Ő sem figyel,hanem telyes örömmel felkapta tölled a tèves infót.

Ezèrt nemtanácsos veled vèllemènyt váltani.

Külömben privátban egy ismerősöd a civil èletből jellemzett,ès mièrt hagyjalak távolabb.

2020. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 428/472 anonim ***** válasza:
91%

Vidiripi


"Te nem tudsz külömbsèget tenni a vallás(vallások)törvènye közőtt ès a Mózesi törvèny között?"


Te mit is írtál? "Sajnálom,hogy a vallás törvèny neked nem jó"

Akkor szerinted a vallás törvénye az jó hiszen azt írtad! vagy lehet hogy nem így gondolod de akkor pontosabban fogalmazz mert nem vagyok gondolat olvasó és nem fogom tudni hogy mire gondolsz!


"Mièrt pártolod hamisan ès dörzsölten a barátodat,elhitetve vele,hogy a vallások droktrinája helyett,beadod a szájába Mózesi törvènyt,hogy a malmára nem vizet mèrget hajtasz,fèlrevezetve őt."


Te biztosan érted hogy ez mit jelent mert én nem! Mert az egész úgy értelmezhető hogy a vallások doktrínája az jobb mint a mózesi törvény.

Miben vezetem félre? Nem neki írtam hanem neked!


"Az ilyen,milyen barát,kèrdezhetnè tőled a "kornikus00".Ő sem figyel,hanem telyes örömmel felkapta tölled a tèves infót."


Az ilyen olyan barát hogy kornikus00 NEM A BARÁTOM! Ez megint csak a te fejedben létezik nem ismerem őt nem tudom hogy kicsoda ő. Többet tudok rólad Edgár akkor már inkább te vagy a barátom hiszen jóval régebbről ismerlek téged mint őt.

Te is felkaptad a téves infót teljes örömmel az Őrtoronytól!

Megtanulod a tanításaikat aztán megkeresztelkedsz és majd jön a kiigazítás és amit addig tudtál az mehet a kukába és új világosságot kell megtanulnod.

Tudod egyre nagyobb a fény! Van egy külön weboldal ahol csokorba vannak szedve a kiigazítások. Tudod a hivatalos weboldalon. Ja nem ,nem tudod hiszen az imádkozással kapcsolatosan sem tudtad.

Szóval szólok hogy van egy ilyen oldal is a JW.ORG honlapján!


"Külömben privátban egy ismerősöd a civil èletből jellemzett,ès mièrt hagyjalak távolabb."


A civil életből? És mi csinálok a civil életben Edgár? Biztos agy benne hogy rólam volt szó és pontosak az információi ennek az embernek?

Látod Edgár segítség neked kell és nem nekem. Látják ezt mások is és írnak neked.

Tudod a napkeleti bölcseket csillag vezette Jeruzsálemig majd onnét Betlehembe.

A jeruzsálemi írástudók nem részesültek ilyen rendkívüli vezetésben.

És a jeruzsálemi írástudók soha nem nevezték Jézust Úrnak. Mesternek szólították de nem Úrnak. Pedig királyi gyermekként született Jézus ,a napkeleti bölcsek leborultak előtte. Érted ezt Edgár?

2020. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 429/472 qkker1 ***** válasza:
89%

"Az ilyen gibicnek nevezik."


kibic drága tanú!


"e van tiltva az opcèn kirohanásokèrt."


obszcén, ne használj olyan szavakat, amit nem tudsz leírni!

2020. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 430/472 qkker1 ***** válasza:
91%

"420.Nemtudom mit írsz mert a tegnaptól nem olvasom a tièdet.


Külöben is magadnak írtad a 418-nak."


Akkor mire reagáltál?

2020. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!