Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jehova tanúi állandóan zaklatn...

Jehova tanúi állandóan zaklatnak, a kertbe is bejöttek már, le is ütek a padra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Véletlenül ajtót nyitottam nekik, emrt nem tudtam ,hogy ki csenget. nem tudtam ,hogy ők azok, azért megkédeztem ,hogy ki az. első szónál mondtam, hogy sajnálom, menjenek máshoz, engem nem érdekel. A legkisebb rosszindulat sem volt bennem! 2 perc múlva visszajöttek és újra csengettek. mondtam ,hogy ebből elég legyen már, nem vagyok kíváncsi rájuk. Harmadjára bejöttek a kertkapun és az ajtómon kopogtattak. Arra feltéptem az ajtót, és kérdeztem ,hogy mégis mit képzelnek, ez magánterület. ki engedte meg, hogy bejöjjenek a kertbe? Egyik nő kapaszkodott az ajtóba és mondta, hogy istentagadó vagyok, és ezért meg fogok bűnhődni. na ekkora megfogtam és kiráncigáltam az utcára a másikkal együtt. Akkor elmentek, a szomszédaim is segítettek nekem, kedves öreg bácvsi már puskával jött ki, amikor láttam, hogy nem ahgynak békén. Hívták (tuk) a rendőrséget, hogy nagyon gresszívan viselkednek, fel is jelentettük őket birtokháborításért és, hogy felszólításra sem hagyták el a kertet. elmentek. 2 óra múlva visszajöttek 8-an és a kertben összeálltak és valami szöveget mormoltak és "megáldották vagy megátkozták" a házat, nem tudom, de valamit csináltak, és leültek a teraszra, hangosan olvastak a bibliából. na akkor kutyával, aki már alíg ült a lábán kimentünk, hívtuk a rendőröket, jöttek is, de elmentek, emrt véletlenül már rég kint voltak a kertből. Telefonnal felvételt készítettem, szomszédok, környékbeliek saját "eszközökkel" jöttek segíteni, mert ezek nem normálisak. 2-en egy Jehováat megfogtam és szó szerint kidobták a kerítésen. Én üröltem h,ogy eltűntek, de pár szomszéd nem volt olyan kedves. hozzájuk is bementek, de elsőre már véresre verték mind a nőket, mind a férfiakat. A Jehovásokat. Rendőrségre elvittük a felvételt, megnézték, mondják ,hogy ne mtudnak mit tenni, emrt nem tudják beazonosítani őket. Ennyit erről.


Ui.: első felszólítás után a következő Jehova tanúi embert, aki engedély nélkül beteszi a lábát más területére, vagy első felszólításra nem hagyja el a helyszínt, betörőként fogju tekinteni, és nagyon örülhet, hogy ha élve távozik onnan!


Ezek után, most sokan utálhatnak, de ezt nem lehet elviselni. A saját kertedben 8 vadidegen ember "tanyázik" és még te vagy az, aki ellenszegül? Jöhetnek, nincs azzal baj, olyan igét hírdetnek, amit akarnak, de ne zaklassanak ezzel másokat. 10 óra után éjszaka a betörőt le lehet lőni. Ezt vegyék figyelembe!


2019. dec. 11. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Ajjaj. Téged is megtaláltak a zaklatók! A rendőrök között is beépültek. Vigyázz!
2019. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Máskor azonnal rendőr úgy hogy ne sejtsék, de ha van felvétel az is jó, anyjukat téritsék meg erőszakosan. Taposóaknát a főbejárati ajtó elé
2019. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ertem en h unatkozol, de ez azett eleg hihetetlen mese. Nekem is volt jehovasokhot szerencsem, de eddig mindig elso szora tudomasul vettek a nemet es elmentek
2019. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó, egy kicsit felbőszülten írtam, nem ilyen rossz a helyzet, meg ne mvagyok ilyen durva. Tehát, kicsit nyugodtabban. Csöngetnek, az utcáról, kinyitom, kimegyek, mondják ,hogy Jehoví tanúi vagyunk, segítenél-e megtalálni istent? Mi már megtaláltuk a mennyei békét, itt él a szívünkben. itt feélbeszakítottam kedvesem ,hogy jó jó jó jó értem. Figyeljenek. Én nem hiszek ilyen dolgokban, nem önöket szeretném megbántani, de ne mfignak tudni meggyőzni. biztos van másik ember, aki tudja önöket fogadni. Sajnálom. viszont látásra. ajtó becsuk, bemegyek, eltűnnek. eddig minden simán ment, szerintem nem bántottam emg senkit. 5 perc múlva ott állnak 2 heylett 3 emberrel, 2 nő helyett 2 nő és egy férfi. Mondják ,hogy nem tudom h,ogy hol van a szívem, nem találtam meg az én igazi istenemet. Más most félbeszíkítottam ,mondtam, hogy Mint ez előbb említettem, engem nem érdekelnek ezek, és megkérem önöket hagyjanak engem békén, menjenek máshoz.


Itt durvult el a helyzet. a kaput elfelejtettem bezárni. 5 perc múlva ugyanaz a 3 ember a házajtómon KOPOGTATOTT, én frászt kaptam, kinyitottam, akkor már nagyon erőszakosak voltak, mintha egy szektába karnának bekényszeríteni. ekkor hangosabban, erőteljesebben felszólítottam őket ,hogy azonnal menjenek ki, engem ne zaklassanak ilyenekkel, megmondtam már. nem mozdultak. Rájuk kiabáltam, ekkor már a szemközni ice néni is kijött, hogy miez a dulakodás. Megfotak a karját a férfinak, odarángattam a kapuhoz, kitoltam, mentem a nőkért.

Mindhárman kint vannak az utván, ica néni kiabál velük.


Ekkor van 5-en kijöttek az utcára szomszédok, hogy mi történik. (mi szonszédok nagyon összetartóak vagyunk, mindenben segítjük egymást) Ekkor elmennek a jehovisták.


1 óra múlva kinézek az ablakon, mint akik a fényt várják, ülnek a kertben, a teraszon, bibliát hangosan olvasva. 2 kutyám van, egy németjuhász, és egy dobermann. utóbbi kicsit agresszívebb idegenekre, a németjuhász nem annyira. kettőt oldalamra csapva a rendőrök hívása után kimentünk, mindkettő majd kitépte a karomat, örültem is ,hogy van két testőröm, ezek a jehovisták ki tudja mi mindenre képesek. rendőr kopogtat, akkor bemegyek, nyitom az ajtót 3 készenlétis be a házba, ki az udvarra a házon keresztül, és sehol senki., mindenki az utcán. rendőrök elmennek. A jehovisták bejönnek a házba!!!! na ekkor megjelent a szomszéd bácsi a vadászpuskával, hogy ha már rendőr nincs, elintézi ő. Fenyíteni kellett, de eltakarodtak, ki az utcára. Már akkor az egész utca kint volt, fú lökdösődtek, pofozgattak, a jehovisták meg jajveszékelve siránkoztak, mintha ők lennének a szerencsétlenek, akiket elüldöznek. ERŐSZAKOS AGYMOSOTT SZEKTÁSOK!!!! Az előbb ifelvétellel semmit nem kezdtek a rendőrök, otthon az ablakból láttam ,hogy a nőket felpofozták, megrángatták 2 férfit meg véresre vertek a /szomszédok/. Hát mindent köszönök nekik, lehet, hogy engem ezek megölnek, ha ők nincsenek. rendőrségre nem elhet száímtani. Mindegyiknek mondtuk mindannyian, hogy nem normálisan, illegális, amit csinálnak, örüljenek ,hogy nem kezeltük psichopata betörőként őket. Éjjel le is lehet őket lőni!

2019. dec. 11. 17:43
 5/20 A kérdező kommentje:
Üzenem mindnekinek, hogy akit zaklatnak, és már a birtokháborítás is megtörtént, elmúlt este 10 óra, (22:00) akkor a betörőt megölheti a tulajdonos saját maga védelmében.
2019. dec. 11. 17:44
 6/20 A kérdező kommentje:
3-mas. Szerencséd volt. Ezek agymosott emberek, akik erőszakkal terjesztik az igét. nem mennek el első szóra. lehet ,hogy számodra hihetetlen, de rengeteg ilyen eset van. És a rendőrség semmit se tesz. Ezek az emberek azt hiszik, hogy ők a kiválasztottak, akiknek kötelességük áttéríteni az embereket. Bármi áron. És nem fogadják el, hogy az embereknek más a véleményük.
2019. dec. 11. 17:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Na ezek kamu tanúk voltak. Nem ez a szokásos duma ugyanis, és nem kántálnak semmit csoportosan senki háza előtt.
2019. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bibliából olvastak. nem kántáltak. Nem tudom h,ogy valódiak-e, de rendesen megrémített. 38 éves létemre nem gondoltam volna ,hogy ilyen létezik. Ezentúl mindent 100-szor ellenőrzök ,hogy be van-e zárva. és a kutyák a kertben lesznek!
2019. dec. 11. 17:48
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha jól tudom a Jehovai tanúinak a vallása is tiltja, hogy törvényt szegjenek. Megmondhatod nekik nyugodtan, hogy a zaklatással és a birtokháborítással a saját tanaikat is megszegik, nemcsak a törvényeket.
2019. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Őket nem érdekli. zombik mind. ők az autó elé is odaállnak, ha arról van szó. Ismerősöm el akart indulni autóval, és az eddig őt követő jehovista letakarta a szélvédőt egy törülközővel, és mondta, hogy "az úr azt parancsolja, ne láss" Betegek mind!!!
2019. dec. 11. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!