Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A gyermekbántalmazási perek,...

Effre kérdése:

A gyermekbántalmazási perek, botrányok nyilvánosságra hozatala a Jehova tanuinál szerintetek milyen kihatással van világszerte az emberekre, valamint a tagoknál hozhat-e kilépésre ösztönzésű változást?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 george1113 ***** válasza:
83%

Letargia

Én tisztességesen elébe álltam, amit ez csinál, már szánalmas! Egyszerűen nem azért húzott fel mert megcáfolt, hanem olyan mint ha egy számítógéppel irogatnák aki bevan programozva.

2020. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:

#51

Tényleg, eddig bele se gondoltam, de így visszaolvasva olyan, mint egy NPC. Egy nemjátékos karakter valami virtuális világban, akinek nincsenek önálló gondolatai, csak a betanult szöveget ismételgeti mindenre.

2020. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baj, ő ezt minden héten gyakorolja, nem mindenki veszi ezt észre. Ez pontosan olyan mocskos húzás, mint az őrtorony fogalmazása, amit egy kitalált példa alapján mutatok be, hátha egyszer jól jön nektek, figyeljétek meg, hogy hogyan érvel, hogyan viszi félre a kevésbé figyelmes embereket:

A Biblia azt írja, hogy néha akár kék is lehet a fű, tehát a Biblia szerint a fű kék.


Nézzetek meg pár cikket, ott ugyanezt csinálja. Az elején az áll, hogy lehet, hogy megeshet és ilyenek, a végén pedig úgy összegzi, hogy az úgy is van. Nagyon oda kell figyelni.


Ilyenkor pedig a terelés művészetét láthatjuk, mint most is. Egyszerű ember ezt nem veszi észre. Én viszont már évek óta figyelem és tanulmányozom a módszereiket, ami a betanítással kezdődik és az állandó ismétlés által kondícionálják.

2020. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 george1113 ***** válasza:
Hát igen.
2020. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:

valóban ezt csinálja


figyelemfelkeltési viszketegség elkerülő manőverrel-


szerintem nem kell figyelembe venni egyetlen beírását - így majd idővel elbeszélget saját magával.


egyáltalán nem is a kérdéssel foglalkozunk- hanem csakis vele


több helyen tette már tönkre a kérdező kérdését ..


én ezentúl olvasatlanul egyszerűen átugrom..


vannak itt értelmes és figyelemre méltó emberek , akik

beszélgetni is tudnak .


unalmas az állandó harcias kedve .. - bár igaz ,lehet tőle abban tanulni,hogyan is érvelnek gépiesen

2020. febr. 3. 19:03
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

Letargia! Ugyan mondj már valami példát arra, hogy mikor voltam "aljas"!


Szerintem mindenki magából indul ki. Az az igazán aljas, aki általánosítva vagy azt sugallva, rosszindulatú vádaskodással próbál egy egész szervezetet besározni!


Ez a manipulatív próbálkozás viszont halott ügy, mert egyrészt visszacsap arra, aki ezt csinálja, másrészt minden ember, aki ismeri a Tanúkat és a bibliai tanításaikat, valamint annak hatásait az életükre, az pontosan tudja, hogy az ilyen rosszindulatú kérdés mögött milyen ember van.


Kérdező, ne hidd hogy ha ezen az oldalon el tudsz bújni az ismeretlenség mögé és bármilyen visszatetsző módon kritizálhatsz egy olyan világszervezetet, amely erre egyáltalán nem szolgál rá, akkor ez nem fogja megbosszúlni magát az életedben.


Nem bujhatsz el saját magad elől!

2020. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
0%

53-as válasz - Letargia!

Légy oly kedves és hozz már erre is egy olyan példát, ami nem helyes, ami illik a te szélsőséges példádra.

2020. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 george1113 ***** válasza:
83%
Az neked világ szervezet az, ami 1 emberből pattant ki? Nem is a bibliából, hanem adventitsa, protestáns, hite hagyott hívőkből, nézz már utánna haver, aztán 10 fős csoportlett, aztán megin szétvált, nem rögtön lakult ki a te szervezetet, és még csak bibliai! Globális szektává alakult,
2020. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 george1113 ***** válasza:
Nem is bibliai* hoppá
2020. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
83%
Tanú: sok ilyet írtam már le erre az oldalra. Az, hogy te vak vagy és feltétel nélkül imádod az őrtornyot, az a te bajod. Keress rá találsz. A témáhban van BÁRMILYEN értelmes véleményed vagy maradsz továbbra is az ördögtorony hű terelő birkája?
2020. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!