Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi történik a jó végső győzelm...

Mi történik a jó végső győzelme után?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
felébredsz at álmodból!
2020. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Lesz-e olyan? :D


Üdv

P.T.

2020. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A Vallás topikban kérdeztem pedig. Senki nem hisz ebben?
2020. febr. 5. 11:35
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

De, hiszünk, csak főként istengyűlölő trollok, és ateista mémbázisos provokátorok vanna itt.


A Biblia szerint a jó már győzött, de ez még nem nyilvánvaló. Krisztus 2. visszajövetelekor aki a bűnt és a halált választotta, örökre megkapja, aki az életet és a jót választotta, szintén. Újjá lesz teremtve a világegyetem és a Föld is, új testet kapunk és élünk örökké Istennel, bűn nélkül, boldogan

2020. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A rosszul választók hogy járnak?
2020. febr. 5. 11:56
 6/18 anonim ***** válasza:
"Isten lesz minden mindenben."
2020. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 imakommandós ***** válasza:
19%

"A rosszul választók hogy járnak?"


Pityeregnek majd és a csikorgatják a fogukat mert végleg lekéstek mindenről amit jónak ismertek meg és még ami azon fölül van jó.

2020. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudjatok de én ha Isten lennék, és lenne elöttem egy ateista aki nem hitt bennem meg egy keresztény aki igen, akkor az ateistát engedném fel, mintsem a keresztényt aki félt tőlem és elhitte, hogy a világ bölcs teremtője egy olyan ember aki pusztít, öl és büntet. Jobban fájna ez, mintsem az, ha nem hisznek bennem. (Amit teljesen jogosan tennének, tekintve hogy a világot önműködőre terveztem és semmi sem indokolja így a létezésem)
2020. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 imakommandós ***** válasza:
34%
Nem haragszunk. A keresztények kapcsolata Istennel nem félelmen alapszik hanem Fiúságon. Az Ószövetség alapult a félelmen és a külső kontroll által a törvény megtartásán. Az Újszövetségben pedig Isten parancsait szeretet és hit által cselekszik meg. Semmi köze ennek a büntetéstől való félelemhez hanem válasz Istennek arra a szeretetére amelyet megismertünk Jézus Krisztus által. Aki meghalt értünk azért, hogy mi se magunknak éljünk hanem annak aki értünk halt meg és támadt fel a halálból. Isten Krisztusban békéltetett meg mindenkit magával. De aki nem akar megbékülni az Istennel annak a bűnei megmaradnak. Isten senkit nem enged be az országába bünösen. Azon kivül pedig Jézus szavait idézve csak sirás és fogcsikorgatás lesz.
2020. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Imakommandós megadta a tuti választ, gratulálok ehhez se hozzátenni se elvenni nem tudok. Örülök hogy minőségi választ is lehet olvasni ezen a fórumon...
2020. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!