Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten mit szeretne?

Isten mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik az exbarátnőm. Úgy éreztem, hogy egyedül mellette merek önmagam lenni. Nagyon boldogok voltunk együtt. De sajnos tavaly tavasszal szakítottunk. Azóta minden nap imádkozom Istenhez, hogy visszaadja Őt nekem, és a jelek arra utalnak, hogy segít is ebben (mármint Isten). De már eltelt több, mint 9 hónap és nem tudom, meddig kell még várjak és, hogy mit kéne tennem azért, hogy teljesüljön a vágyam. Tudnátok segíteni, hogy mit tehetnék? Feladni nem akarom, ha már ennyit vártam rá.

2020. febr. 6. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok?
2020. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem mentem el egy családi rendezvényre, ami neki nagyon fontos lett volna.
2020. febr. 6. 20:20
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem számít mit szeretne Isten. A barátnőd mit szeretne? Ha nem akar veled együtt lenni, akkor senkinek nincs joga, hogy rákényszerítse erre. Istennek se.
2020. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Azt, hogy menj oda hozzá, kérj tőle bocsánatot és valld be neki, hogy még mindig szereted.
2020. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Legyen tököd állj elé és mondd el neki mit szeretnél :D
2020. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira számít Isten h még imádkozol is akkor ne a saját vágyaidból mert ha ez lenne akkor mindenki imádkozna és meg kapná azt amire vágyik (nem pont tárgyra gondolok). Bízd Istnre magad ha tényleg hiszel benne és megvalltad bűneidet
2020. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ok akkor a story bővített verziója: Bocsánatot kértem a lánytól, és nyárig próbálkoztam, majd mondta hogy ne zaklassam. Ezután mondtam Istennek, hogy legyen amit ő akar. Nem tudom, hogy az-e az akarata, hogy újra összehozzon minket, de eddig nekem az jött le.
2020. febr. 6. 20:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Mégis miből jött le neked ez?
2020. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Abból, hogy már többször is találkoztam azóta a lánnyal, amit mindig szerettem volna. És amikor elkezdtem mások felé tekintgetni, ő visszaterelt az exemhez. Tudom hogy hülyén hangzik, meg hogy szerintetek a jelek nem erre utalnak, de higgyétek el, érzem.
2020. febr. 6. 20:49
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen, mert a jelek inkább arra utalnak, hogy megszállott vagy.
2020. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!