Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nekem bejött a Demona 1-2...

Ha nekem bejött a Demona 1-2 része, és nagyon tetszett a mögötte levő üzenet, akkor én satanista elveket vallok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2020. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem. :) Múltkor pl mikor Star Warsos játékkal játszottam lehetett választani sith és jedi között. Én a sith csapattal voltam, pedig én hívő vagyok, de ha valóban lenne választás majd én biztosan a jó oldalt választom. :)


Szerintem egy film v játék háttérüzenet választás nem jelent semmit, ha a való életben nem érvényesülünk vele...


Vagyis sokan csinálnak maguknak szavakat, zöldre kékre festik hajukat, az ő dolguk, de én nem tartom helyesnek.


Az énekesek között is van, főleg most a legújabb felkapott "gyöngyszem" már a hangját meghallom...a videó klipje meg hát nő comment.


Ha valakinek tetszik az ő dolga.



De attol, hogy valaki megnézi nem lesz sátánista, én is néztem pár horror filmet, de már inkább nem nézem meg, mert olyan dolgok hangoztak el, amik elvették a kedvem, mert a "lelkemig hatolt" kikapcsoltam abban a pillanatban...

2020. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a hajszín? Nekem most kék a hajam XD de semmiféle vallási felindulásból csak tetszik
2020. febr. 22. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Hogy jön ide a hajszín? Nekem most kék a hajam XD de semmiféle vallási felindulásból csak tetszik"


Szövegértés...

Mind mondtam, a te dolgod, és nincs probléma vele.

2020. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
78%

Dehogy :D semmi köze a sátánizmushoz vagy bármi ilyesmihez. Én az első részét láttam és kifejezetten tetszett ahogy más szemszögből mutatja be a történetet. Mindig untattak a tipikus jó-rossz között zajló történetek, főleg hogy mindig a jónak beállított olal szemszögéből zajlott a történet, ellenben én sokszor kíváncsi lettem volna a másik fél nézőpontjára is.


Ja a színes hajas kommenten felröhögtem, nekem is kék a hajam :D

2020. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a Demóna második részét, viszont az első nagyon tetszett, szerintem semmiféle sátánista elem nincs benne, egyszerűen csak csavartak egyet az eredeti sztorin. Egyébként hasonló témában a Once Upon a Time című sorozat nagy kedvencem, Disney meséket dolgoz fel teljesen újraértelmezve.


A színes hajas kommentet én sem értem, nekem lila hajam lesz hamarosan, hívő katolikus vagyok amúgy.

2020. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, honnan vetted ezt egyáltalán?
2020. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barát Csaba ***** válasza:
0%
eléggé ostoba film, max ezért baj hogy ez tetszet neked
2020. febr. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mitől lenne sátánista az a film?
2020. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!