Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista vallás követői...

Sátánista vallás követői vannak-e itt az oldalon?

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 01:55
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Van.

De javaslom, ne ezen az oldalon kérdezősködj, mert nincs elég érdemleges ember itt.

Aki volt, az már elment az oldalról és általában azért jön ide Sátánista, mert a gyakorikerdesek viszonylag olyan oldal, ahova gyakran tévednek olyanok, akik esetleg barátkoznának a Sátánizmussal, vagy elkezdenék azt, de nincs biztos támpont, amivel el tudnának indulni.

A neten pedig sok téves információ található sajnos.

2020. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt csak a sátán tevékenykedik, meg az ördögszekerek.
2020. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisegítlek: Már a sátán követője vagy ha nem vagy a Kisztus oldalán, ugyhogy problémád máris megoldva.

A test cselekedetei azonban nyilvánvalók, mégpedig ezek: házasságtörés, paráznaság bálványimádás, varázslás, ellenségeskedés, civakodás, féltékenység, harag, önzés, széthúzás, megosztottság,

irigykedés, részegeskedés, vad mulatozás és ezekhez hasonlók. Figyelmeztetlek benneteket, ahogy azt már korábban is tettem, hogy akik így élnek, nem öröklik Isten Királyságát!

2020. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagyis "aki bűnt cselekszik az szolgálja a bunnek" a Bűn Atyja pedig a Sátán
2020. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as és 4-es nem tudom eldönteni, hogy troll, vagy csak ennyire szellemileg alultáplált.

Sátán maga az erőt és a tisztaságot teljesíti meg, míg a názáreti csak egy kitalált karakter, ami a reményeidből táplálkozik.

2020. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ő "túl tiszta" hozzánk. Mi ezt nem érthetjük.
2020. márc. 13. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sátánista vagyok, de tényleg igaz, hogy nem sok magamfajta van itt. Főleg csak spirituális sátánistákat találni gyik-en, meg olyanokat, akik el akarják adni a lelküket, vagy gyűlölik a keresztényeket. Nem mintha a spirituálisok kevesebbek lennének, mint a hivatalos LaVey féle sátánisták, de utóbbiból talán ha egyet láttam az itteni karrierem során.
2020. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jelen :D

Írj ha gondolod

2020. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!