Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki ugy gondolja hogy majd a...

Aki ugy gondolja hogy majd a mennybe jut és ő lesz az egyik kiválasztott a 144e között, az is hord most maszkot meg kesztyűt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Zsidó férfiakra gondolsz?

Vagy jó pár beképzeltre (144 ezernél is több), aki magamutogatja magát és felsőbbrendű öntudata van?

2020. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A második.
2020. ápr. 26. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Miért is ne hordana? Ha példamutatással él, hogy betartja az emberi hatalmak elvárásait, az nincs megtiltva azért, mert az égbe megy.
2020. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha meggyőződése, márpedig ezt gondolja, akkor minek vesz fel meg minek vonul karanténba ha úgyis megmenekül? Ez nekem kettős dolog.
2020. ápr. 27. 06:35
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha meggyőződése, márpedig ezt gondolja, akkor minek vesz fel meg minek vonul karanténba ha úgyis megmenekül? Ez nekem kettős dolog."



Nem feltétlen magát védi az illetô, hanem lehet, hogy a társait. Az Ige SZERINT be Kell tartani a rendeleteket, ha azok NEM ellenkeznek az írással.

2020. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha meggyőződése, márpedig ezt gondolja, akkor minek vesz fel meg minek vonul karanténba ha úgyis megmenekül? Ez nekem kettős dolog."


Hát eszerint feltehetnénk a kérdést,hogy miért nem lesz az összes keresztény kvázi öngyilkos,hiszen úgyis jó helyre kerül...Ez marhaság,a kettő között nincs összefüggés. Másrészt pedig nem csak magát védi a maszkkal,hanem másokat is. Ez pedig vonatkozik minden emberre,legalábbis jobb esetben nem szarjuk telibe a másikat.

2020. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magam nevében tudok beszélni. Meghívott ugyan vagyok de hogy közte leszek-e a 144 ezernek azt Isten tudja de az esélyt rá megkaptam. Én nem szoktam hordani. Egyedül maszkot szoktam amikor dédimnek megyek segíteni nehogy el kapjon tőlem akárcsak egy náthás se. Ha boltba megyek vagy utcára akkor nem szoktam.

Ezt a többi meghívottnak üzenem, ha valaki olvassa.

1 Kor 1: 26. Mert tekintsétek csak a ti hivatástokat, atyámfiai, hogy nem sokan hívattak bölcsek test szerint, nem sokan hatalmasak, nem sokan nemesek;

27. Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

28. És a világ nemteleneit és megvetettjeit választotta ki magának az Isten, és a semmiket, hogy a valamiket megsemmisítse:

29. Hogy ne dicsekedjék ő előtte egy test sem. ""


kerüljétek a kevélységet és a büszkeséget mert ezek csak az ember vesztére vannak. Mindannyian szűkölködünk Isten kegyelme és szeretete nélkül, éppen ezért adjuk meg Istennek és a Fiának az illendő első helyet az életünkben.

2020. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!