Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem hisz senki a környez...

Miért nem hisz senki a környezetemben?

Figyelt kérdés
Nemrég meg tapasztaltam Istent és a szeretetét és azóta semmire sem vágyom jobban, mint hogy neki tetsző életet éljek. Naivan azt hittem, hogy ha elmesélem a családomnak, akkor meg fogják érteni, de ők nem hisznek. Szerető barátaim és családom van, de egyszerűen nem értik miről beszélek.Mégis mit tehetnék? Egyedül érzem magam.
2020. ápr. 29. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Vannak online összejövetelek több felekezetnél is ahogy tudom,ebben a helyzetben ennyit tudsz tenni.
2020. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Attól, hogy te megőrültél mások még maradhatnak normálisak, nem?
2020. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Én kiskorom óta így nőttem fel, hittem mindigis Isteben, senki más pedig körülöttem..

Ma sincs ez másképp 26 évesen..

Lapos föld hívő is lettem azóta bibliai okok miatt, azóta már a pogányoknál is különb hitem lett :D

Keresni kell valami keresztény gyülekezetet, hogy ne egyedül legyél...

2020. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

A gyülekezet nem feltétel fog segíteni ebben.

Meg lettél hívva a 144 000 közé kedves barátom.

2020. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
De vigyázz, nehogy a 144 001-edik legyél...
2020. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Na, ha mindenki kitrollkodta magát, akkor válaszolhatnánk is.


Vagy azért nem értik, mert nem volt részük hasonló megtapasztalásban, vagy azért, mert nem akarják vállalni ezt az áldozatot. Ezt nem várhatod tőlük. Ez van. Nem feltétlenül azért, mert rossz szemmel néznék, de neked is tudnod kell türelmesek lenned másokkal. Leginkább csak jó példával lehet meggyőzni embereket.

2020. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

"Nemrég meg tapasztaltam Istent és a szeretetét"


Ez mit takar?

2020. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
20%

"Naivan azt hittem, hogy ha elmesélem a családomnak, akkor meg fogják érteni, de ők nem hisznek."


"Mégis mit tehetnék?


A hit hallásból van, a hallás pedig Krisztus, (Isten) beszéde által.



"Egyedül érzem magam."


Keress egy neked szimpatikus közösséget. De ha van kedved itt bárki szívesen beszél veled üzenetben, ha ráírsz. 🤩😊

2020. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, hogyan lehet megmagyarázni. Mintha hirtelen felnyílt volna a szemem és rájöttem, hogy mindent rosszul láttam és gondoltam, mint előtte.Csak éreztem, hogy szeretve vagyok és nem kell félnem.
2020. ápr. 29. 18:30
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Klasszikus téveszme...
2020. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!