Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden barátnőm olyan szép a...

Minden barátnőm olyan szép a környezetemben és okosak én meg egy nagy senki, tovább?

Figyelt kérdés

Olyan rosszul érzem magam, mert esküszöm én egy akkora 0 vagyok külsőleg is és hát még buta is, de az összes barátnőm, ismerősöm gyönyörű, okos stb..Nem is nagyon szeretek emberek közé menni, olyan rossz érzés :(.Egyik ismerősöm modellkedik, a másikat utcán szolitottál le, hogy gyönyörű modellkedjen, első tanulók, bármibe kezdenek jól sikerül, van valamihez tehetségük..Én meg áhhh, keményen próbálkoztam de úgysem SEMMI..Egy selejt vagyok de komolyan, élni sincs már kedvem..


Már nem tudom mit tudnék csinálni, mert nem csak hisztizek,mert igen is tettem sokmindent: az alakomért is, mert nem tetszett(sport, egészséges étkezés de még mindig rosszul nézek ki), tanultam csomót de BUTA VAGYOK, ilyennek születtem, és rettentően béna :(, igy miért éljek??



2016. nov. 4. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem benned is vannak belső tulajdonságok amik egyedivé tesznek és biztos van olyan amiben jó vagy ne azt nézd hogy másokhoz képest milyen vagy hanem hogy te mit akarsz elérni mi az amit szeretsz csinálni ami a szenvedélyed lehetne mert most nem hiszem el hogy nincs ilyen mindenkinek van talán később jössz rá de már azért érdemes élni akik szeretnek és hidd el lesz olyan srác aki nem azért fog beléd esni mert modell alkatod van hanem mert különleges vagy és egyedi mindenkinek más jön be de komolyan nincs két egyforma stílusú férfi max akik majmolnak de ember sincs két egyforma esetleg hasonló csak add önmagad és ne add fel azt amit el akarsz érni már önmagáért se és hidd el hogy nincs olyan h gyönyörű vagy ronda ha engem kérdezel csak olyan van hogy egyedi meg média által bemutatott "tökéletes" 18L
2016. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!