Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez lehetséges, hogy őszintén...

Ez lehetséges, hogy őszintén így érzek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem érzem magam magyarnak sem kereszténynek. Nagyon vonz a keleti kultúra vagyis mondjuk inkább úgy, hogy az arab kultúra és főként azok a férfiak. Úgy érzem, hogy csak ők az eseteim és bárcsak én is oda születtem volna, abba a környezetbe. A vallásuk is érdekel. Nem tudom kivel beszéljek erről, attól félek ezt mindenki csak egy agymenésnek tartaná, pedig tényleg őszintén érzem ezt, mindenféle külső hatás, magyarázás nélkül. Tudom, hogy az egy teljesen más világ, más emberek, minden ilyen dologgal tisztában vagyok, szóval aki most szidni szeretne, hogy "kecskeba**ók, nő verők, stb.." az megteheti, de nem érdekel. Én itt most a saját mélyről jövő őszinte érzelmeimmel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

2020. ápr. 29. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a MemriTv-tyoutubon. Arab adásokat fordítanak angolra.

Ha tényleg érdekel az arab kultúra, nézz bele.

[link]

2020. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

"Egyáltalán nem érzem magam magyarnak sem kereszténynek."


Az egyik egy etnikum amit nem választ az ember, ha magyar az anyanyelved akkor te magyar vagy kész, a kereszténység pedig egy vallás, nem kell keresztények lenni hogy magyar legyél, nem kell más etnikumnak vallanod magad ha nem vagy keresztény.


"Nagyon vonz a keleti kultúra vagyis mondjuk inkább úgy, hogy az arab kultúra és főként azok a férfiak. Úgy érzem, hogy csak ők az eseteim és bárcsak én is oda születtem volna, abba a környezetbe."


Ettől függetlenül még mindig magyar vagy.


"A vallásuk is érdekel."


Nem minden arab muzulmán, szép számmal vannak ortodox keresztény arabok, vannak arab anyanyelvű zsidók (vagyis zsidó arabok), vannak arabok akik a Baháʼí hitet követik ami szintén egy keleti vallás.


"Nem tudom kivel beszéljek erről, attól félek ezt mindenki csak egy agymenésnek tartaná, pedig tényleg őszintén érzem ezt, mindenféle külső hatás, magyarázás nélkül."


Attól eltekintve, hogy ettől azt hiszed nem leszel magyar, én kajak nem vágom mitől akkora baj, hogy bejönnek az arab férfiak és érdekel a kultúrájuk.


Össze foglalva, ha érdekel a kultúrájuk akkor tudj meg róla többet, olvass utána, olvass arab irodalmat, ha konkrétan iszlám érdekel olvasd el a Koránt, az arabok többsége muzulmán, de még egyszer mondom, nem minden arab, ez egy sztereotípia. Ja, és ettől még ugyan úgy magyar maradsz. Remélem tudtam segíteni. :)

2020. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
nekem sincsenek hazafias érzéseim, keresztény sose voltam, ateista vagyok születésem óta. de arabbal soha az életben nem kezdenék. meg semmi közel-keletivel. azok az emberek nem nekem valók :D de ha komolyan ebben akarsz élni, menj, költözz oda.
2020. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lesz az új divat? Már ciki kpopot hallgatni, jógázni meg Buddha-szobrokkal telepakolni a lakást? Az az arab az új távol-keleti?
2020. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az túlzás lenne,hogy nem érzem magyarnak magam,de valami mániákus kötődésem van Ausztráliához. Azt nem tudom,hogy normális-e,de ez van.
2020. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felőlem annak érzed magad, aminek akarod. Igen, most ez a divat, hajrá +1 fő, sokat nem tesz.
2020. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek nagymagyar érzéseim, viszont én keresztény vagyok. Én a távol-keleti kultúrákkal érzek hasonlóképpen, mint te, borzasztóan érdekelnek,és a távol-keleti pasik is nagyon tetszenek, ők az ideáljaim. Szerintem nincs azzal baj, hogy érdekelnek más kultúrák, én is tisztában vagyok vele, hogy vannak, akik furán néznek rám ezért, gondolom most is kapok majd troll kommenteket ezért, de nem igazán érdekel. Viszont ettől tudom, hogy magyar vagyok és ezt nem tudom megváltoztatni, de nem is akarom. Szóval szerintem tök rendben van, hogy ez érdekel, csak ne ess át a ló túloldalára.
2020. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%
Érezhetsz így, szerintem ezzel semmi baj nincs. Kezdj el tanulni, több infót gyűjteni ezzel kapcsolatban.😊
2020. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!