Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy csak akkor...

Lehetséges, hogy csak akkor fogok tudni kibékülni a külsőmmel, ha végre egy lány őszintén szeretni fog és jár velem a külsőm ellenére is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig még egy lánnyal sem jártam úgy igazából, távkapcsolatom volt már, de végül személyesen sosem találkoztam a lánnyal. De ő olyan lány volt, akinek állítólag nem számít a külső, bár én az ilyenben sosem hitem,, hogy létezik, hiszen még nekem is számít a külső, annak ellenére, hogy képes vagyok átlagos lányokhoz is vonzódni, ha személyiségre jó fejek, szimpik. Olyan szinten nincs önbizalmam, hogy félek kimenni az utcára emberek közé, mert attól tartok, hogy valaki beszól milyen ronda vagyok vagy csak kinevet. Sok lánynál próbálkoztam már személyesen és neten is, nem egy lány mondta, hogy ronda vagyok vagy nevetett ki, mert lemertem őt szólítani. Az ilyen lányok miatt nagyon nincs már semmi önbecsülésem se. Nem is merek már leszólítani lányokat, félek, hogy újra ilyen kegyetlen csajt fogok ki, aki kicsúfol meg kinevet sok ember előtt. Azóta csak neten próbálkozom, itt volt lány, akinek állítíólag kép alapján bejövök, helyesnek tart. Fura mód egész sok van, ahhoz képest, hogy nagyon sok lány rondának nevezett már, de az a bajom, hogy igazából kint az életben egy lány sem tapad rám vagy ad valami egyértelmű jelet. NÉha szemeznek, de ez semmi, lehet csak épp elbambult vagy unatkozott vagy csak kiváncsiságból nézegeti az embereket. Szóval az a baj, hogy a lányok nem olyanok, mint a fiúk. Mi fiúk kifejezzük egyértelműen, ha tetszik egy lány, mondjuk én már vigyázok ezzel, mióta sokszor koppantam, de látom, hogy mi megy fb-n is, ömlengenek a dicsőítő írások a lányok képei alá. Gondolom ezért is van az, hogy míg a fiúk inkább önbizalomhiányosa, addig a lányok egója az egekben, sajnos. Én csak szeretnék végre egy szerethető személyiségű, kedves, aranyos, megértő lányt találni, akivel boldogok lehetnénk, nem értem miért a rossz fiúk meg a menő nagyképű fiúknak jut csak a jóból. Én nem vagyok egy társasági arc, de ez is a külsőm miatti önbizalomhiány miatt alakult ki, tudom, ha sok bókot, dícséretett és szeretet kaptam volna lányoktól a való életben, akkor én is egészségess, normális, társasági arc lennék.
2013. aug. 25. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép van rólad?
2013. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallod egyszer élsz. szedd össze magad.
2013. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, a fiúk is lerondázzák gyakran a lányokat, még akkor is ha nem ronda, csak épp nem modell alkat vagy nincs babaarca. esetleg egyik sem. Vagy kicsi a melle. Szerintem ez teljesen természetes. A másik meg még nagyobb közhely lesz, mindenkinek más tetszik.
2013. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az önbecsülésednek nem csak a külső adottságaidra kellene alapozódnia. A nem túl szerencsés külsőn is sokat lehet javítani intenzív edzésekkel, ápoltsággal. De az ember értékét nagyban meghatározza az is, hogy mennyire tud küzdeni céljai eléréséért (pl. keményen tanulni, dolgozni), értéket teremteni (pl. munkájának eredményével), kulturáltsága, jelleme, képzettsége...
2013. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem,nem és nem értem miért kell mindent a külsőre fogni.
2013. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg nő attól érzi magát jól, ha egy férfitól kap jó visszajelzést, és a férfi elhiteti vele, hogy ő neki a legszebb.


Hidd el, hogy ez nem jó. Egy ideig működik, de a férfi is rájön, hogy a nő valójában nem elégedett magával, és nem képes magát elfogadni,sőt szeretni sem a saját külsőjét.


Az ilyen nők mindig panaszkodnak és elégedetlenkednek,míg mellettük a férfi állandóan bizonygatja, hogy " de drágám szép, vagy stb,én imádlak stb", és aztán ebbe a férfiak is belefáradnak ám egy idő után. Aztán ebből indul az egész manipuláció, amibe szintén belefáradnak a férfiak.


A férfiak olyan nőt keresnek,akin látják, hogy rendben van magával, és így könnyebben is bókolnak, mert jó a nő kisugárzása.


Ha nem vagy magaddal kibékülve, akkor romlik a kisugárzásod, és nehéz bevonzanod bárkit is....

2013. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi,én azt hittem nő/lány vagy :D de ugyanez vonatkozik arra, ha férfi/fiú vagy...
2013. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer egy olyan kepet hogy milyen egy srác rövid hajjal és hogy milyen" páva " frizurával ... Hatalmas a kulonbseg lehet segítene rajtad is :)
2013. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!