Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már itt valakinek olyan...

Volt már itt valakinek olyan álma vagy látomása ami a végidőkre vonatkozik?

Figyelt kérdés
Azt mondja az Úr hogy az utolsó időkben kiönti a lelkét a szolgálókra és szolgálóleányokra is és véneink látomasokat az ifjaink álmokat fognak látni! Kérlek benneteket hogy ha valakinek volt ilyen álma akkor az ossza meg!

#kereszténység #végidő látomások #végidő álmok
2020. máj. 18. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Volt.


Donald Trump elnökségének első esztendejében látomásom volt. Egy hang szólt hozzám, és mondta nekem: "nézz fel". És felemelten szemeimet, és láttam egy óriás sasmadarat, amelynek 4 feje volt, és 10 szarva, erős tollazatával csapkodott, és verdesett az égen. És láttam, hogy egy tüzes tóhoz megy, amely mellett egy mező volt. És emberek táncoltak rajta. Én pedig elképedtem, és féltem, és elájultam.


És odajött hozzám egy gyolcsruhába öltözött angyal, felsegített, és mondta nekem: "ne félj, íme, én megmagyarázom a látomást." az a sasmadár a történelmet jelenti. A négy fej a négy államfő, akiknek befolyasuk van a történelemre. A tíz szarv a tíz legkiemelkedőbb ország. A tüzes tó semmit sem jelent, hagyd figyelmen kívül a Bibliában is. De az emberek, akik táncolnak, a keresztények. Azért kapták ezt a büntetést, mert nem hagyták békén az ateistákat. Így táncolnak örökkön örökké, méghozzá a gangam style-t.


Itt vége lett a beszédnek. Elképedtem, és csodálkoztam ezen a látomáson, de megőriztem a szívemben.

2020. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy látomásom amikor a lelkek beszéltek hozzám a szörnyűségek helyén.
2020. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

'1'

. Azért kapták ezt a büntetést, mert nem hagyták békén az ateistákat.

???


Tényleg? Pont írni akartam hogy az ateista troll válaszoktól kíméljetek meg!

Én békén hagylak , sőt... szeretnélek megkérni hogy te is hagyj békén!


Csak keresztények válaszát várom!

2020. máj. 19. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Mindenfelé pusztulást láttam, semmi sem maradt épen és nem volt élet a földön, semmi.
2023. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!