Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltatok már halálutáni...

Voltatok már halálutáni élményekben? És mi volt odaát amíg megvoltatok halva? Volt fehér fény, elhunyt rokonokkal találkoztatok, vagy akár Istennel?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem találtam a 125 milliárdos (ennyien éltek eddig) tumultusban a rokonaimat. Ugye érted az iróniát?
2020. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, de nem trollokat kértem, hanem jó válaszokat!
2020. máj. 21. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez teljesen jo valasz volt, meg ha nem is ezt a valaszt vartad. En jot mosolyogtam rajta :)

Maskor ird meg hogy mit szeretnel hallani valaszkent, es akkor azt irjuk najd.

2020. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Halálközeli élmény.

Halál utáni... olyan élmény nincs.

Csak szólok, hogy a halálközeli élmények azok az ÉLET jelenségei, és nem a halálról szólnak.

Arról szólnak, hogy az élet hogyan viselkedik rendkívüli körülmények között.

Ennek tényleg lehet része a fény, vagy a találkozás élménye, de ezek természetes jelenségek, a tested működéséhez kapcsolódnak, és nem pl. szellemekhez.

2020. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Ha valóban érdekel ez a dolog, ne ilyen helyen érdeklődj, mert jó választ nem kapsz, főleg olyanoktól, akik még nem éltek át és nem éltek meg ilyet és nem is hisznek benne.


Rengeteg élménybeszámolót találhatsz ezzel kapcsolatban akár Youtube-n is, de korábbról rengeteg beszámolóról is vannak könyvek, írások, írásos feljegyzések stb.


https://www.youtube.com/results?search_query=%C3%A9let+az+%C..


https://www.youtube.com/results?search_query=%C3%A9let+az+%C.. +hatoscsatorna


https://www.youtube.com/results?search_query=hal%C3%A1lk%C3%..


https://www.youtube.com/results?search_query=visszat%C3%A9r%..


[link]

2020. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennek a könyv végén is van pár szó a halálközeli élményről, klinikai halálról.

2020. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2020. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
49%

A te nyelveden, hiedelmeid szerint: aki átlép a mennybe, az nem jöhet vissza, hogy elmesélje.

A saját válaszom, még mindig a te hitedre szabva: nem is juthatsz a mennybe, amíg Jézus második eljövetele meg nem történik, csak ő viszi majd a holtakat a mennybe hivatalosan, a keresztény álláspont szerint.

A saját válaszom, kicsit rád szabva: ahányszor leszületsz, mindig más rokonaid vannak. Mégis melyik életed rokonaival akarsz találkozni? Mi van, ha egy régi életed rokona továbbra is ott vár rád, amíg te leéltél még 1-2-3 életet, azt sem tudod, ki ő, csak ő tudja, hogy te ki vagy? Ha ő várt rád hosszú évtizedekig, és te meg sem ismered, mondjuk egy korábbi életed nagy szerelmét?

Echte saját válasz: nincs mennyország, nincsenek halott rokonok, mert mind te vagy. Az Egy egészéből válsz ki mint önálló lélek és utad végén oda is térsz vissza, ahogy mindenki más. A halál után már nem fontos, hogy ki volt rokonod és ki nem, csak az, hogy milyen érzelmeket, meghatározó élményeket éltél meg, amiket fel kell dolgoznod a következő életed előtt. Nagyon ritkán megmaradnak erős érzelmek, emlékek leszületés után is, de ezek legtöbbször csak akkor kerülnek felszínre, ha megvan a megfelelő "trigger" hozzá. Pl. évezredekkel ezelőtt az egyik életemben volt egy tiltott szerelmem, akit kivégeztek miattam. Ebben az életben találkoztunk azóta először, és a kezdetektől fogva ugyanúgy megvolt köztünk az erős, megmagyarázhatatlan vonzalom, ugyanakkor félt velem lenni. A lehető legtömörebben foglamaztam, de nagyjából ez a lényeg. 7-8 éven keresztül szenvedtünk ebben az állapotban, egymás nélkül, amíg végül sikerült elengednem őt. Neki szerintem a mai napig nem sikerült egészen. Ugyanakkor leéltünk több életet úgy, hogy a másik nem volt jelen, és ugyanúgy elvoltunk, nem éreztünk semmilyen hiányt.

2020. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!