Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet kibírni házasságig...

Hogy lehet kibírni házasságig szex nélkül?

Figyelt kérdés

Szóval én rengeteget utána olvastam , hogy miert érdemes házasságig várni . Figyelembe vettem statisztikákat, véleményeket hallgattam meg és arra a következtetésre jutottam, hogy én is szeretnék házasságig várni és főként azért is , mert számomra fontos a jó Isten .

Az a helyzet, hogy úgy vettem észre magamon , hogy a legkisebb semmiségek is lázba hoznak. Pl. ha már egy olyan fiúval beszélek , aki számomra tetszik , mondhatni már ez képes feltüzelni és hogyha ez a fiú hozzám ér semleges helyen , már végen van .

Nagyon félek, hogy valami olyat tennék , amit később nagyon megbánnék.

Ezen lehet valahogy változtatni , hogy az ilyen kis apróságok ne hozzanak lázba ?



2020. jún. 8. 01:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes. Nekem nem azt irja ki, hogy TE vagy a kérdező.

NA TE tudod. /ez sok mindent elárul, miért vannak itt a lepontozások ekkora hányadban/

De a válaszom, igen, ez Isten megoldása. Hidd el ez még akkor is tisztább megoldás, mint az, ha kiskaput csinálsz, és igy akarod Istent befolyásolni a a tetteid elfogadására. Nagyon messzeállunk mi Emberek, Isten gondolkodásától, némely megoldás területén. Hidd el az Ő általa felkinált megoldások a jobbak, még akkor is ha ez embereileg furcsának tűnik.

2020. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%

#11


Én NEM a kérdező vagyok. A 7. válaszoló vagyok, aki az eredeti kérdestől egy másikat tett fel a kommentjében. Azért, mert az általam felvetett téma kapcsolódik ide.


Tehát szerinted Isten megoldása. Túlzott tesztoszteronszintre az, hogy egy fiatal srác a saját spermájában ébredjen, ezt nevezed te tisztább megoldásnak.


Gratulálok, ezzel egyértelműen bizonyíttottad, mekkora ostoba nézetek is vannak a vallásban.


"Hidd el az Ő általa felkinált megoldások a jobbak, még akkor is ha ez embereileg furcsának tűnik."


Emberileg is meg lehet ítélni, hogy a vallásos tanítások, amit Isten neve alatt adnak el, baromságok.


Jómagam egyébként nem hiszek Istenben, ateista vagyok.

2020. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Nézd meg az arTe via youtube csatornát. Én nem tudom, hogy ez a Mirike komolyan nyomja-e amit mond, de szórakozni jó :D
2020. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Értem. Ez is sok mindent megmagyaráz. :)
2020. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%

Elég baj, hogy 2020-ban még léteznek valláskárosultak Európában.

Ennél már csak az rosszabb, ha valaki direkt akarja is, hogy ő kárt szenvedjen a vallás miatt.

2020. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
A házasságig szex nélkül egy maszlag. Gondolj csak bele! Ugye, ahhoz mész majd hozzá, akit szeretsz? Aki mindennél fontosabb neked, s akinek a legjobbat akarod. Mondom; a legjobbat. Ehelyett mit adsz neki? Lehet, hogy az egész életét elc5eszed, ha nem illetek össze szexuálisan. Mert mindenki más! Anatómiailag, lelkileg egyaránt. Akkor aztán mehetsz az istenedhez, hogy hozza rendbe, amit vele egyetértésben elbaltáztál.
2020. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

#16


Így van. Hozzáteszem még, hogy az a baj, hogy az ókorban leszarták azt, hogy egy nő mennyire élvezi a szexet, mert ott a nő alacsonybb rendű volt. Ha házasságban a felek szexuálisan nem illettek össze, senkit sem érdekelt. Sajnos a keresztények teljesen figyelmen kívül hagyják ezt, magától értetődőnek veszik, hogy a keresztény szex jó, pedig szerintem az esetek többségében szart sem ér.


Egy szektában a nőt még csak ki sem nyalják, mert vannak, akik az orális szexet is bűnnek tartják.

2020. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell kibírni! Már nem élünk a középkorban! Ez itt Magyarország, a XXI. század elején!


Gondolkozz! Ha csak a házasságkötésed után derül ki, hogy szexuálisan nem illesz össze a pároddal, akkor mit csinálsz?

- Elváltok?

- Szexuálisan kielégítetlenül/boldogtalanul éled le vele az életedet?

- Szeretőt keresel és nyíltan vagy titokban csalod a párodat?

Gondolkozz!

2020. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%
De a Jóisten számára is fontos vagy te. Honnan veszed, hogy pont az önmegtartóztatást várja; hogy esetlegesen sanyargasd magad mindenféle elvonásokkal? Ő ilyet szerintem nem kérne. Max ha valami olyan betegséged lenne neadjisten, ami életreszóló önmegtartóztatást igényel, de erről ne is beszéljünk.
2020. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
*Tehát ha pl most elhatároztad, de később mégis meggondolod magad, hogy nem baj, ha még nem vagy házas senkivel, tehát idő közben, amikor még nem vagy házas, megbánnád, hogy így határoztál, és szeretnél valakivel mégis szeretkezni, akkor meg; na szóval érted; Isten nem várja el hogy "sanyargasd" magad, hogy lemondj a szeretkezésről. Ha ez mondjuk nagyon rossz neked. Meg pl az mondjuk esetlegesen szívás lehet, ha mondjuk összeházasodtok, aztán kiderül ,hogy szexuálisan mondjuk nem illetek össze, pl ő mondjuk napi kétszer csinálná, te meg mondjuk tegyük fel csak példaként heti egyszer, szóval érted. Isten szerintem annak örül a legjobban ,ha olyat választasz, akivel minden téren jól érzitek magatokat
2020. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!