Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten nem gyűlölné a...

Ha Isten nem gyűlölné a bigámiát, hány emberrel élnél házasságban?

Figyelt kérdés
Szex is lenne?

2020. jún. 11. 23:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Jézus nem hazudtolta meg Atyjának a"

Persze, hogy nem hazudtolta meg - de ez nem azt jelenti, amit mondasz!

Ez csak ködösítés a részedről, és nem szerepel olyan tiltás a Bibliában, amire te gondolsz.

2020. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

Ködösités? Szép kis egységet alkothatnak Atyja és Fia, akik mást mondanak....Márpedig az egység, az egy gondolaton alapszik, és egy tanitáson. Ebben semmilyen ködösités nincs.

(János 5:36) . . .az Atya küldött, méghozzá az, hogy azt teszem, amivel megbízott az Atyám.

(János 10:38) . . .az Atya egységben van velem, és én is egységben vagyok az Atyával.”

(János 17:21) . . .mint ahogy te, Atyám, egységben vagy velem, és én egységben vagyok veled,. . .

2020. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

De, és amit most írtál, az is ködösítés.

A Bibliában továbbra sincs benne a többnejűség tiltása - VISZONT benne van az engedélye.

Hiába idézel még 80 szöveget, ahol ÚGY NÉZ KI - a mai szemmel - ettől még nem lesz igazad.

Az akkori értelmezésben ez fel se merült.

2020. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok sem férjét sem gyerekeket.
2020. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!