Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha a túlvilágon találkoznál...

Ha a túlvilágon találkoznál Istennel, akkor milyen kérdést tennél fel? Hívő vagyok amúgy.

Figyelt kérdés
Én azt, hogy miért kellett megteremteni az életet?

2020. jún. 14. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Én közölném vele, hogy nem ártana egy újabb özönvíz. Ja, nem vagyok hívő.
2020. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Stephen Hawkingnak feltették ugyanezt a kérdést, csak a túlvilágot kihagyták belőle.


Hawking azt mondta, hogy azt kérdezné meg, hogy helyes-e az M-elmélet.

2020. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Biztos, hogy te vagy az, vagy ez valami orvosi trükk?
2020. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Én mindenféle megoldatlan rejtélyekre kérdeznék rá, titokzatos eltűnésekre, halálesetekre stb. amiket máig nem tudtak kideríteni, hogy hogyan történtek, pedig van rájuk egy csomó teória. Az nagyon érdekel pl. hogy hogyan és hol halt meg pontosan Petőfi, illetve hogy mi volt valójában a Gyatlov-rejtély. Meg ezeken kívül még egy csomó más érdekes eset.
2020. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a terve a későbbiekre a világgal? És hogy van-e még valami szerepem az 'életben'?
2020. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!