Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki mondta el ès kiknek ès mit...

Ki mondta el ès kiknek ès mit mondott el,ès amit elmondott kitől hallotta ès mièrt gyülölte a világ,azokat akik hallgatták Őt?

Figyelt kérdés
János.17:14."Elmondtam nekik mindazt,amit te mondtál,de a világ gyülőli őket,mert ők nem rèsze a világnak,mint ahogy èn sem vagyok rèsze a világnak".

2020. jún. 19. 16:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10."egyedül te vagy itt,több accounttal"


Ezt tudtommal nem nekem kell mondani hanem a moderatoroknak.

Külömben köszi. a becenevet.


Tisztelettel.

2020. jún. 20. 11:16
 12/15 anonim ***** válasza:
De legalább a válaszom érdemi részébe nem tudtál belekötni, szóval gondolom azt elfogadtad. Nem is nagyon tehettél volna mást, mert Jézus elég egyértelmű.
2020. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tehát ez nem valós kérdés, mert szerinted tudod rá a választ (tudom mit akarsz olvasni, azt gondolod, hogy a jehovistákra vonatkozik, de még egyik sem másolta be ide birkaként az őrtoronyból a választ), tehát jelenteni kéne ezt is, hogy ez igazából nem valódi kérdés, ami az oldal funkciója lenne. De bunkóskodni azt tudsz. Ocsmány egy ember vagy te Edgár. Szuper jó jehovista lesz belőled, ott a helyed, mert pont olyan sötét, gonosz és rosszindulatú vagy, mint ez a szekta.
2020. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13.Ès ezt most jelentsem is?
2020. jún. 20. 16:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Edgár.
2020. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!