Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény lányok, ti összejön...

Keresztény lányok, ti összejönnétek csúnya, unalmas fiúval?

Figyelt kérdés
Összejövés alatt esküvőre gondoltam.

2020. jún. 23. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Párom is rosszabb napjain szokta magáról mondogatni, hogy csúnya és unalmas.

Én nem ezt látom benne. :))

2020. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy jönnék.

Nem fogom semmit kezdeni olyannal, aki nem vonz, és egy csúnya és egy unalmas srác nem tud vonzani.

2020. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Én eddig csak csúnya, unalmas keresztény lányokkal találkoztam, úgyhogy van esélyed!
2020. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
A csúnyaság és az unalmasság ellentmond annak amit az ember evolúciósan vonzónak talál. Emiatt nem, nem jönnének össze veled.
2020. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség egésze számít.
2020. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal, akit én csúnyának és unalmasnak tartok, mert ne legyünk álszentek, úgy nem működik egy párkapcsolat, ha nem vonzódsz az illetőhöz. Nagyon számít, hogy milyen a személyisége, tehát, ha unalmasnak tartom, nem érzem jól magam a társaságában, ráadásul külsőre sem jön be, akkor miért akarnék összejönni vele?
2020. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam fontos a külső-belső összhang, a talpraesettség. Legyen jóképű, (számomra is vonzó) és érdekes személyiség. Mindig is a jó fej, nagydumás férfiak tetszettek. Bár nekem eléggé "tucat" ízlésem van, így általában akiket én kinéztem, az sokaknak szintén bejött. A férjem is ilyen. Kettőnk közül inkább én vagyok csúnya és unalmas, de én olyan párt kerestem, aki ebben pont az ellentétem.


De aki számodra, vagy a többség számára csúnya és unalmas, lehet hogy valakinek pont vonzó és érdekes.

2020. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!