Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Barátom pokolba akar kerülni.....

Barátom pokolba akar kerülni... Hogyan tudnam rávenni hogy ne ezt az utat válassza?

Figyelt kérdés

Most beszélgettem egy bárátommal, küldtem egy ilyen mennyeről szolo meme-t (viccet) és arra ő rávágta, hogy ő ugyis pokolba fog jutni...

Nem vagyunk annyira nagy barátságba de nem akarom, hogy a pokol útját válasza.



2020. jún. 25. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Pedig az örök tűzben lévő kegyetlen visítása emlékeztetni fog, hogy az Úr féltőn szerető.
2020. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Én vagyok a pokol ura, legközelebb add meg a haverod szàmát!
2020. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Biztosíthatlak, a barátod csak viccelt, és elég valószínű ez alapján, hogy nem mélyen vallásos :) Szándékosan senki ép elméjű nem választaná a kárhozatot, még a legelvetemültebb kecsketúró black metal zenész sem. Még "Jézus 666" álnevű barátunk sem.
2020. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos nem lehet rajtuk segíteni.:(
2020. jún. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki mennybe akar jutni, de a pokolban több az ismerős... Különben attól, hogy azt mondta, hogy oda fog jutni, nem jelenti azt, hogy oda is akar. Lehet, hogy szomorúbb pillanatában volt, és úgy gondolta át az életét.
2020. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Szabad akarata van mindenkinek, ez az ő választása és ha oda akar kerülni, akkor oda is fog. Jó útra senkit sem lehet erőszakkal ráterelni, mert az erőszak a gonosz módszere.
2020. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

Minden normális ember a pokolba akar kerülni. A pokol jó, mert Sátán sokkal jobb fej, mint isten. Csak a keresztények besározták Sátánt, a hazug Bibliával.


Egy éjjeli látomásban láttam a Sátánt a Föld felett ülni. Figyeltem, amint fejére korona került, és elkezdődött az uralma, és mindenki neki szolgált. Miután a mennyet megtámadta, a démoni seregek elfogták Jézust, majd feldúlták isten tróntermét. Ezután hatalmas jel tárult a szemem elé: Sátán egy asztalnál ült, melette én, és a követői. Néztük a Real Madrid-Fc Barcelona meccset, és az atya isten pincér volt, és felszolgálta nekünk a pizzát. Majd ezt mondta nekem egy hatalmas hang szólalt meg a pokolból, és ezt mondta nekem: "jegyezd meg, amit láttál, mert ez igaz, és az utolsó napokra vonatkozik. Menj, írd le a www.gyakorikerdesek.hu-n, hogy a sok hülye tanuljon belőle"


Keresztények!


A Sátán hatalma, a pokol ereje, és a démonok lelkülete legyen, és maradjon veletek, most, és mindörökké.


Ómen!

2020. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Először is tudni kellene miért gondolja igy.

Azt is tudd meg, mit ért ez alatt. Utána lehetne elmondani neki, hogy a Teremtőnek más szándékai vannak, vele kapcsolatban is.

Csak ezek után lehetne segiteni neki, hogy miért nem helyes a gondolkodása.

2020. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Ugyanmár. :) Ezt én is mondtam ezerszer.Ne rágódj rajta,szerintem semmi alapja nem volt csak poénkodott.
2020. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Legfontosabb hogy olvassa a bibliát és ez nyugalmat ad. Változtasson életén ahol csak tud.
2020. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!