Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik wicca ösvényt ajánljátok?

Melyik wicca ösvényt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Wicca vagyok,de nem tudom hogy melyik ösvényt válasszam. Rengetegről olvastam és hallottam,viszont nem igazán tudok róluk az alapoknál többet.Azt sem tudom,hogy melyikről érdemes többet keresgélni,tehát egy kicsit el vagyok veszve a sok információ között! Tehát ha valaki tudna tanácsot,vagy személyes tapasztalatot mondani,nagyon hálás lennék!


Arra kérek minden válaszolót,hogy csak akkor válaszoljon,ha tényleg a kérdéssel kapcsolatos a mondanivalója. A hitvitákat ne itt rendezzük le.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!



2020. júl. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre és a védőangyalodra, ami bizonytalanságot és rosszt érzést add az nem helyes...

2020. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Annyira nem ad rossz érzést egyik sem,de volt már,hogy kényelmetlenül éreztem magam egy bizonyos dologban. Nagyon szépen köszönöm!
2020. júl. 20. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

Szia,

Néha az 'ént és az önzést, gonosztól jövő sugallatot meg kell különböztetni.. Én minden wicca és egyébtől távol tartanám magam, mert nagyon nem helyes.. De nézz mélyen magadba és kérdezd meg a Teremtőt.

Áldott napot!

2020. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!
2020. júl. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!