Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik elragadtatásban hisznek...

Akik elragadtatásban hisznek azok mit mondanak erre?

Figyelt kérdés

Jézus előre megmondta:

“Akkor majd letartóztatnak titeket, és átadnak azoknak, akik megkínoznak, sőt meg is ölnek benneteket. Minden nép gyűlölni fog titeket amiatt, hogy az én nevemet viselitek. Akkor sokan megtagadják a hitüket, elfordulnak tőlem, és elárulják, sőt gyűlölni fogják egymást. ” Máté 24:9-10

Ez az újfajta tanítás az elragadtatásról éppen a hitehagyást (a hit megtagadását) fogja elősegíteni, mert sokan arra számítanak ennek alapján, hogy amikor az Úrért szenvedni kell, akkor ők már nem lesznek itt, és teljesen váratlanul fogja őket érni az, hogy mégis itt lesznek.


[link]



2020. júl. 19. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem bevezették a kötelező hittant.
2020. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Negyven napig nem látjuk a szivárványt, majd negyven napig mindennap látjuk. A földek felrepedeznek, de utána nagy özönvizek következnek.
2020. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, nem minden olvasmány helyes, még akkor sem, ha annak tűnik. Ez a helyes:


Máté Evangyélioma 24. rész


1. És kijővén Jézus a templomból, tovább méne; és hozzámenének az ő tanítványai, hogy mutogassák néki a templom épületeit.

2. Jézus pedig monda nékik: Nem látjátok-é mind ezeket? Bizony mondom néktek: Nem marad itt kő kövön, mely le nem romboltatik.

3. Mikor pedig az olajfák hegyén ül vala, hozzá menének a tanítványok magukban mondván: Mondd meg nékünk, mikor lesznek meg ezek? és micsoda jele lesz a te eljövetelednek, és a világ végének?

4. És Jézus felelvén, monda nékik: Meglássátok, hogy valaki el ne hitessen titeket,

5. Mert sokan jőnek majd az én nevemben, a kik ezt mondják: Én vagyok a Krisztus; és sokakat elhitetnek.

6. Hallanotok kell majd háborúkról és háborúk híreiről: meglássátok, hogy meg ne rémüljetek; mert mindezeknek meg kell lenniök. De még ez nem itt a vég.

7. Mert nemzet támad nemzet ellen, és ország ország ellen; és lésznek éhségek és döghalálok, és földindulások mindenfelé.

8. Mind ez pedig a sok nyomorúságnak kezdete.

9. Akkor nyomorúságra adnak majd benneteket, és megölnek titeket; és gyűlöletesek lesztek minden nép előtt az én nevemért.

10. És akkor sokan megbotránkoznak, és elárulják egymást, és gyűlölik egymást.

11. És sok hamis próféta támad, a kik sokakat elhitetnek.

12. És mivelhogy a gonoszság megsokasodik, a szeretet sokakban meghidegül.

13. De a ki mindvégig állhatatos marad, az idvezül.

2020. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyetértek, szerintem teljesen jogos a felvetésed. 200 éves tévtanítás a nagy nyomorúság előtti elragadtatás.
2020. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
amúgy azt mondják, hogy az akkor megtérő főleg zsidókra vonatkozik...
2020. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy ki mit mond! Az a lényeg amit az írás mond!

Mit mond az Írás? Azt, hogy lesz elragadtatás!

Mikor lesz és kik számára az elragadtatás? Akkor, amikor Jézus visszajön és azon igazak számára, akik akkor még életben lesznek. A 7. utolsó trombita szóra! Jézus visszajön az ég felhőiben és akik akkor még élnek igazhitű keresztények, azok elragadtatnak az Úr elé a levegő égbe.


Röviden és tömören ennyi, nem több!!!

2020. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!