Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy magyarázod a Jelenèsek.17...

Hogy magyarázod a Jelenèsek.17:15?

Figyelt kérdés
Jelenèsek.17:15."Mèg ezt is mondta nekem:A vizek,amelyeket láttál,ahol a prostituált ül,nèpeket,tömegeket,nemzeteket ès nyelveket jelentenek"

2020. júl. 19. 18:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
18%

#10 Cydron, Raguse the city of St Hieron,

To flourish again with medicant, Secoured.

Sons of the king dead, killed by two Hero-n,

The Arabs and Hungary will take the same course.

2020. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
91%

Neked is kéne már egy jó medicant, hátha lehetne valami szerekkel kezelni egyre súlyosbodó mentális állapotodat.

Egyébként ez továbbra is egy magyar fórum, lehet már ez se tűnik fel.

2020. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
15%
#12Ezt idéztem,csak nem használtam idézőjelet.Csak véletlen volt benne a medicant.
2020. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

11.Ez valami feltünèsi viszketegsèg.

A forditásod hasonló a Kimbilikiti korcshoz.

Itt neked való oldal nincs.

2020. júl. 19. 20:13
 15/39 anonim ***** válasza:
18%

After the great affliction of the Sceptre,

Two enemies will be defeated by them;

A fleet from Africa will appear before the Hungarians,

By sea and land there will horrific deeds.

2020. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
54%

A szövegkörnyezet alapján, vallásokról van szó. Azért parázna, mert a világgal, a politikai hatalmakkal szövetkeztek. Hatalmas vagyonnal rendelkeznek, a kereskedők is a kegytárgyaikkal kereskednek, illetve az ünnepeikhez szükséges tárgyakat, füszereket is beszerzik, hogy az oltáraikon füstölögtessék azokat.

Különböző Drága szöveteket használnak Mise ruházataik elkészitéséhez.

A "vizek" emberi tömegeket jelentenek, vagy is rengeteg ember tartozik ezekhez a vallásokhoz. A Nagy Babilon a Másik neve, mivel nem egy konkrét vallást jelent, hanem minden vallást magában foglal, egyet kivéve.

2020. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
74%

#16

Amiket írtál, azokat hol írja a Biblia? Mert mintha több olyan dolgot is szőttél volna bele, amiről egy árva szó se volt az idézett részbe, sőt sehol a környékén. Miért gondolod helyesnek, hogy meghamisítod, átírod Isten szavát?

2020. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
17.Ha mègis a 16 felelet nem jó,a kèrdès adott,várom a feleletet ami nem hamisitja a bibliát,azèrt vagyunk itt,hogy oldjuk meg a kèrdèst,amire nem tudom a feleletet.
2020. júl. 19. 21:44
 19/39 anonim ***** válasza:
88%
Azt már régen megadtam a #2 hozzászólásban, amit le is pontoztál. Lehet ha az őrtoronyból másoltam volna ki az ide illő választ, felpontozást kaptam volna, gondolom az lenne az elvárt.
2020. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
19.Èn nem mondtam a 2 nem jó,de nem egèszen èrtem a rövidsège miatt.
2020. júl. 19. 22:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!