Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha valaki foglalkoztat,...

Ha valaki foglalkoztat, érdekel, akkor az agy mindenképp azért küld vele kapcsolatos dolgokat, jeleket, mert ő van fejembe? Vagy ez egy jel, hogy erre induljak el? Komolytalan hozzászólok kimérjenek meg!

Figyelt kérdés
Pl: a nevét mindenhol látom, hallok olyan dolgokat, ami egyből ő jut az eszembe, mert vele kapcsolatos volt...stb. Elég sűrűn van ilyen. Nem 24h keresztül gondolok rá.

2013. dec. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ne 24 mert picit ha nem is sokat de alszol :)
2013. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tévén rádión neten is veszed a jeleket?-az okosok azt fogják itt írni hogy skizo vagy :)

de amúgy tudom miről beszélsz :)

2013. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi fura.

mi a haverommal ezt csináltuk, megbeszéltük, h egymásra gondolunk, sokszor erősen, ha akarunk menni focizni a pályára, de annyi kikötés volt, h mielőtt mennénk kb 5 perc legyen a másikra gondolás ideje, h a másik fél biztos legyen a dolgában...és tudja h rá gondolsz, mert a tudatában motoszkálsz.

mindig egyszerre értünk ki a pályára, pedig ez még a 80as években volt, akkor még mobil sem volt.

csak a fura az volt, h ilyen gondolatküldések alkalmával, egyre többen megszaporodtak azok, akik csak úgy véletlen kedvet kaptak, h pont az adott időpontban kinézzenek a focipályára focizni...ekkor fejeztük be.

2013. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nálam ez nem működik :(

erősen gondoltam arra hogy a barátnőmmel összefussak a tescoba ma.. de nem volt ott. a harmadik barátnőm meg most este írta hogy találkozott vele a tescoba ma és mosolygott rá meg köszöntött pedig neki nem is szokott ..véletlenek..vagy lehet rosszul telepátiáztam mert időre nem gondoltam...

2013. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most hogy itt írtam erről a két barátnőmről mindkettő pont írt a facen :) az egyik üzit a másik játékfelkérést küldött.

most akkor gondolok a harnadikra is igaz az berágott rám mert nem hittem neki :(

2013. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek véletlen események, amik azért tűnnek jeleknek, mert te jelentőséget tulajdonítasz nekik.

Találkozol rengeteg véletlen eseménnyel, ezek közül néhány véletlenül azzal kapcsolatos, akire gondolsz. Ez a néhány dolog tűnik fel neked, míg a többit szinte észre sem veszed. Ezért tűnik úgy (tévesen), hogy "jelekről" van szó. Tehát ez csak azt mutatja, hogy ő jár a fejedben. Ez ugyanaz a jelenség, amikor valaki mindig egy bizonyos számot "lát mindenhol".

2013. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást !
2013. dec. 23. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most csak kimérlek, mert komolytalan szólsz hozzá.
2013. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!