Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen csapásokat fog elszenve...

Milyen csapásokat fog elszenvedni nagy Babilon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 10:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Lehet minket szidni de attól még az igazság igazság marad hiába nem hiszi el senki mert könnyebb neki ebben az álomvilágban maradni. Ideje lenne felébredni mielőtt késő lesz nem véletlenül történnek ezek a dolgok mostanában
2020. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
35%

20


"Kár, hogy Dante közel se arról beszél, amit ti milleristák bele akartok magyarázni. Ha legalább ismernéd picit a Költőt, legalább olvastad volna a művét és megertetted volna, de ezek ugye túl nagy elvárások..."


Amit idéztem azt nem igazán lehet félreérteni, hacsak nem szándékosan! Nyilván ha egy elfogult katolikus vagy akkor neked ez egy fájó pont! Azt is megértem de az igazságon ez nem változtat semmit!


Üdv: Gábor

2020. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
16%
Azért elég érdekes hogy a vallás kategóriában ennyi ember ennyire ellenszenves az igazsággal szemben mikor pont az lenne hívőként a célunk hogy igazságot kutassuk még ha fáj is az embereknek. Az igazság fájdalmas és ezt megértem de nem lehet örökre ebben az álomban maradni. Gábor gondolom te tudod hogy az lenne a cél hogy felébresszük az embereket
2020. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
16%
Ráadásul mostanában már nem is kell kutatni az igazságot mert mindenhol elmondják nekünk. Ez kb 7-10 évvel ezelőtt jóval nehezebb lett volna de most Bill Gates meg a többi önként elmondja hogy hazudnak és jöjjünk rá végre. Ennek ellenére elképesztő hogy sokakat még mindig nem érdekli hogy mi folyik körülötte...
2020. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
46%

Jelenések könyve 1:9-10 szerint a látomások az Úr napjára szólnak, tehát nem a múltban teljesedtek be, hanem a jövőben fognak:


"Én, János, testvéretek és társatok Jézussal a szenvedésben, a királyságban és az állhatatosságban, a Patmosz nevű szigeten voltam az Isten igéjéért és Jézus bizonyságtételéért.

hozzáadás a könyvjelzőkhöz

10 Lélekben elragadtattam az Úr napján, és hátam mögül hatalmas hangot hallottam, mint egy trombitáét,"


Ennek fényében Nagy Babilon is egy létező dolog. Az ókori Babilon vizei a pusztulása előtt el lettek vezetve. A modern kori Babilonnak a támogatói fognak megfogyatkozni, így válik védtelenné. (Jelenések 17:15 "Az angyal így folytatta: A vizek, amelyeket láttál, ahol a parázna asszony ül: a népek és a seregek, a nemzetek és a nyelvek.")

2020. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
40%

23


Igen én azt gondolom hogy az embernek a Szentírást kell megismernie és ahhoz ragaszkodnia! Egy egyház nélkül el lehet jutni az örök életre - mivel üdvözítő egyház nincs - de az igazság nélkül soha! Azt hiszem ezt mindenkinek személyesen kell megértenie!


Üdv: Gábor

2020. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
29%

Annak aki lepontozott a 26-os válaszomban.


Szerinted az embernek nem a Szentírást kell megismernie és ahhoz ragaszkodnia? Szerinted igazság nélkül el lehet jutni az örök életre?


Üdv: Gábor

2020. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
23%
27# igen.
2020. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Az igen. Nem gondoltam, hogy ennyi komment fog érkezni. Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 28. 16:36
 30/39 anonim ***** válasza:
35%

28


"Szerinted az embernek nem a Szentírást kell megismernie és ahhoz ragaszkodnia?" - (első kérdésem volt)


A te válaszod - "(27# igen)". Az első kérdésre a válaszod tehát, hogy a Szentírást meg kell ismerni és ahhoz ragaszkodni kell. Jó ez rendben van.


"Szerinted igazság nélkül el lehet jutni az örök életre?" (második kérdésem volt)


A te válaszod - "(27# igen)". És ezt miből olvastad ki?


Üdv: Gábor

2020. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!