Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ugyanolyan lessz a paradicsom...

Ugyanolyan lessz a paradicsom mint ahogy az elbukkás előtt el volt tervezve?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Remélem, mert ezek a mostaniak elég vizesek.
2020. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen. A Túlélőknek rendbe kell tenni, hogy a feltámadottakat már igy fogadják.
2020. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Igy már èn is egyet èrtek.
2020. aug. 6. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Valóban, rendes paradicsomlét se lehet belőle készíteni, mert annyi víz van benne, régen sokkal sűrűbb volt.

2020. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Isten úgy alakítja ki hogy olyan legyen.

Ám de megkérdeztem egy Jehova tanút hogy ha tulszaporodunk a paradicsomban és már nem férünk el akkor mi lesz, ugyanis Jehova azt mondta hogy szaporodjunk és sokasodjunk. Erre már nem tudott mit felelni csak azt hogy én nem kerülök oda úgysem. Értem hogy nem kerülök oda de akik ott vannak ha elszaporodtak és nem fognak megtérni akkor mi lesz? Jehova minden bolygoban biztosít életet az univerzumban és aki nem fér a Földön azokat atteszi valamelyik csillagban és ott is paradicsom lesz? Ezt mikor elmondtam egy Tanú ismerősömnek csak csóválta a fejét.

2021. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!